Workshopy přímo od expertů z praxe!

Veletrh JobChallenge je hlavně o navazování kontaktů a mapování situace na trhu práce. Abyste měli autentický zážitek, rozhodli jsme se společně s firmami připravit sérii workshopů, které přiblíží zajímavá témata přímo z prostředí firmy. Na letošním veletrhu se můžete těšit na pestrý a autentický obsah.

15. 9. 2022

Bez popisku

Jaké workshopy pro vás chystáme?

Společnost BDO Audit s.r.o si připravila praktické ukázky prolomení zabezpečení serverů. Techničtí nadšenci, ale i laici tak budou mít možnost se dozvědět, co se děje na poli kyberbezpečnosti a taky jakým způsobem, ale hlavně proč je zapotřebí kybernetickou odolnost zlepšit.

Odborníci a odbornice z KBC Global Services Czech Branch si připravili podpultové informace o HR, které jsou připraveni s návštěvníky sdílet.

Společnost PwC Česká republika, s.r.o. vnímá jako důležité umění sebeprezentace a taky vystoupí s praktickými tipy a triky, týkající se tvorby LinkedIn profilu a životopisu.

Společnost FNZ o svém poslání píše toto: ”Helping everyone to invest in their future on their terms.” Na svém workshopu Work hard, play hard vám ukáží, že k práci patří i zábava!

Internetová parfumerie Notino bude na svém workshopu hovořit o Inovacích a technologických vychytávkách u nejnovějšího e-commerce hráče v oblasti beauty v Evropě. A že jsou v tom zatraceně dobří můžeme vidět na jejich ročních obratech.

Workshop si pro vás připravila i společnost Valeo, která je inovátorem na poli produktů do automobilů. Nechají vás nahlédnout pod pokličku svých aktuálních projektů. Konkrétně se dozvíte, jak může při autonomním řízení pomoci technologie LiDAR, kterou můžete znát například z nejnovějších iPhone telefonů.

Jestli vás nějaké téma zaujalo, určitě si udělejte na workshop prostor a přijďte se podívat na praktické ukázky přímo od zástupců jednotlivých společností, kteří se na vás již těší.

Workshopy mají omezenou kapacitu. Vyberte si ten svůj a registrujte se

Registrovat se


Více článků

Přehled všech článků

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info