AGROFERT, a.s.

EKON
CHEM
DREV
POZE
FARM
PART-TIME
HAND
FULL-TIME

O nás

AGROFERT, spol. s r.o., vznikl 25. ledna 1993 jako společnost zaměřená na obchod s hnojivy. V době svého vzniku měla společnost 4 zaměstnance. Za 28 let svého působení jsme se rozrostli do koncernu AGROFERT. Patříme mezi největšího privátního zaměstnavatele, jehož tým tvoří téměř 32 tisíci lidí. V současné době sdružujeme 229 společností ovládaných a řízených. Podnikáme v oblastech chemie, zemědělství a prvovýroby, potravinářství, lesnictví a dřevařství, pozemních technologiích a technice, logistice a dopravě, obnovitelných zdrojích a médiích.

Nabízíme

V tradičních společnostech koncernu AGROFERT naleznete stabilní práci, benefity dle konkrétní firemní nabídky, kariérní růst a v neposlední řadě také spoustu odborníků, od kterých se budete moci učit. Co od nás můžete ještě očekávat? Rozhodně svědomité plnění závazků. U nás vám výplata přijde bez zbytečného otálení. Co slibujeme, to také platí! Tak se ozvěte našim personalistům:) Kontakty naleznete v brožuře.

 

 

Požadujeme

  • Pošlete svůj životopis tam, kam Vás srdce táhne
  • Vyberte si lokalitu, firmu, obor, svého personalistu (kontakty najdete v brožuře)
  • Nezapomeňte, že CV musí být aktuální a o Vás
  • Bud‘te originální a nepište ho do předpřipravené CV šablony

A pamatujte, štěstí přeje připraveným! :)

Dokumenty ke stažení

Brožura

Nabízené programy

Aktuální přehled o otevřených programech pro nastartování vaší kariéry naleznete na agrofert.cz/kariera

Pozice pro absolventy

Nevíte, co můžete dělat v našich společnostech? Provedeme vás zlomkem profesí.

Přijímací proces

Na začátku vás proškolíme v oblasti základních firemních předpisů a postupně vás budeme seznamovat s firemní kulturou a pracovními povinnostmi.

Chceš mít o dané společnosti přehled?

Registruj se a označ tuto společnost tlačítkem „Mám zájem“. Díky tomu nezapomeneš, které společnosti na tebe udělaly dojem. V profilu se ti také zobrazí seznam favoritů i s časy, kdy vysílají. Takže budeš mít vše po ruce! Tato funkce je pouze pro registrované.