Vyberte si z nabídky workshopů

BDO: Co se děje na poli kybernetické bezpečnosti, jak a proč zlepšit kybernetickou odolnost

9:40 – 10:20

O nás a workshopu

Jsme firma vedená českými vlastníky, špičkovými odborníky ve svých oborech, kteří se snaží tvořit takové prostředí, jež přitáhne a udrží další chytré, schopné a osobnostně skvělé lidi, kteří budou tvářemi firmy v dalších generacích, a pomůže jim vyrůst. Klientům pomáháme v otázkách ekonomických, právních a informačních technologií. Na workshopu se dozvíte, jak a proč zlepšit kybernetickou odolnost.

Na workshop je nutné se přihlásit.

Lektoři

Marek Kovalčík

Cyber security specialist

Marek se zaměřuje na kybernetickou bezpečnost, etický hacking a penetrační testování. Má více než pět let zkušeností jako programátor. Je držitelem certifikátu v oblasti etického hackingu, síťového hackingu a bezpečnosti dark webu, anonymity a ochrany soukromí. Marek je absolventem Ústavu soudního inženýrství VUT v Brně.

Dominika Adamcová

Compliance specialista

Dominika se specializuje primárně na oblast compliance a své znalosti aktivně rozvíjí i v oblasti sociálního inženýrství, etického hackingu a penetračního testování. Dominika vystudovala pedagogiku na Masarykově univerzitě v Brně.

Valeo: Autonomní řízení se zaměřením na LiDAR technologii

10:30 – 11:20

O nás a workshopu

Současné trendy v automobilovém průmyslu směřují k autonomnímu řízení. Tato transformace dopravy vyžaduje sofistikované systémy a funkce, jejichž cílem je zvládnout disciplínu, kterou dodnes zvládali pouze lidé. Takové systémy vyžadují data z nejmodernějších senzorů, jako jsou například Lidary. Valeo je průkopník v oboru Lidarů a první sériový dodavatel výkonných lidarových aplikací, který vyvíjí a dodává systémy využívající kompletní sadu senzorů, umožňující autům stát se autonomními.

Na workshop je nutné se přihlásit.

Lektor

Lukáš Čarek

Chief Product Engineer – Near Field LiDAR

Lukáš se už během studií zapojil do týmu studentské formule Cartech ČVUT. Do Valea nastoupil v roce 2013 jako systémový inženýr. Vyvíjel třeba funkci Working Zone Assist pomáhající řidiči v úsecích s omezeným průjezdem. Za dva roky se zde dostal do první automotive manažerské role a stále stoupá.

Jak na LinkedIn?

11:30 – 12:20

O workshopu 

Workshop Jak na LinkedIn (LI) nabídne základní přehled o tom, co tato sociální síť nabízí, k čemu může být užitečná a jak ji nastavit tak, aby fungovala pro Tvé potřeby. LI je totiž sociální síť zaměřená na hledání a nabízení práce, na prezentaci sebe či značky, nebo pro diskuze nad odbornou tématikou a trendy v oboru, který Tě zajímá. Může ale sloužit jako skvělý odrazový můstek během přípravy podkladů při plánování kariéry. Na LI jsou jednotlivci, ale i firmy, tedy zaměstnavatelé. Mnoho z nich sdílí aktuality, většinou marketingové, stejně jako plány, cíle, volné pozice, ale také informace užitečné při rozhodování, zda se někam hlásit či nehlásit. Pokud navíc váháš, co patří do životopisu, nabízí LI intuitivní a návodnou odpověď ve formě profilu.

Přijď proto na workshop nasbírat inspiraci, proč si profil na LI založit, jak jej vylepšit nebo jak se přiblížit vysněné kariéře právě skrze tuto síť.

Na workshop je nutné se přihlásit.

Lektor

Bc. Jaroslav Sýkora

Kariérní poradce

Jaroslav je studentem psychologie na FSS MU se zaměřením na psychologii práce a organizace, kariérní konzultant, lektor a kouč na Kariérním centru MU. 

PwC: Životopis a LinkedIn aneb vaše vstupenka k pohovoru

12:30 – 13:20

O nás a workshopu

Pojďme se společně zamyslet nad důležitostí životopisu, potažmo LinkedIn profilu. Co takhle nad nimi přemýšlet jako nad vstupenkou na setkání s HRistou nebo manažerem? LinkedIn je také vaše CV, které nikdy nespí. Je online. Neustále. Všem! 

Přijďte a dozvíte se, na co se zaměřit, co raději vynechat, díky čemu se dostanete dále a co z vás udělá hvězdu.

Na workshop je nutné se přihlásit.

Lektor

Tomáš Dušenka

Employer Brand Lead

Tomáš již více jak 10 let propojuje dva odlišné světy – světy korporací a vysokých škol. Je fascinován novou generací Z a jeho koníčkem je LinkedIn. Má zkušenosti z předních společností jak v Česku, tak i v zahraničí. V současnosti zastřešuje v PwC značku zaměstnavatele (Employer Brand).

KBC Global Services Czech Branch: HR podpultovky

13:30 – 14:20

O nás a workshopu


Poskytujeme podpůrné aktivity pro banky a pojišťovací společnosti. Na workshopu bychom vám chtěli ukázat, jak zvládnout pohovor a "zaskórovat". Ukážeme vám nejčastější chyby, které kandidáti dělají, když sedí naproti recruiterovi. Rádi vám také nasdílíme naše rady, jak celý proces náboru zvládnout.

Na workshop je nutné se přihlásit.

Lektorka

Jana Bejvlová

Head of Talent Acquisition

Jana během svých 12 let v oblasti recruitingu načerpala zkušenosti napříč zeměmi (Česko, Nizozemsko, Polsko) i sektory (farmacie a finance). Nyní má na starost dva týmy Talent AcquisitionCommunication & Employer Branding Česku a Bulharsku a mimo recruiting zabředla i do vod marketingu a médií.

FNZ: Work hard, play hard

14:30 – 15:20

O nás a workshopu

Jsme FNZ, globální společnost zabývající se vývojem webových aplikací pro správu finančního majetku. Přijďte s námi probrat témata jako work-life balance, time management i to, jak je důležité znát své vlastní hodnoty a jak skloubit pracovní život s osobním. Work hard, play hard - máte se na co těšit! My se těšíme na vás!

Na workshop je nutné se přihlásit.

Lektorky

Kristýna Cejnková

Recruitment Advisor

Kristýna ve FNZ pracuje na pozici Recruitment Advisor. Má na starosti zejména nábor netechnických rolí pro naše brněnské solution centrum, ale podporuje i další lokace. Work-life balance a time management tak v její práci hrají významnou roli.

Lucie Veselá

Recruitment Business Partner

Lucie dlouhodobě působí v oblasti IT Recruitingu, sledovala, jak se Brno mění, roste a stává se z něj Evropské IT centrum. Věnuje se jak lokálnímu, tak mezinárodnímu náboru. Ráda propaguje Brno a přivádí sem talentované lidi. Svou prací žije.

Notino: Inovace a technologické vychytávky u největšího e-commerce hráče v oblasti beauty v Evropě

15:30 – 16:20

O nás a workshopu

Jsme největší e-commerce hráč v oblasti krásy a zdraví ve střední a východní Evropě. Našim zákazníkům se snažíme být co nejblíže i prostřednictvím technologických vychytávek a inovací. Na našem workshopu návštěvníkům JobChallenge představíme, jak takové projekty vznikají a jak fungují! Na tom dalším se pak v Notinu můžete podílet třeba vy!

Na workshop je nutné se přihlásit.

Lektoři

Lukáš Havlásek

Web director

Lukáš se v oblasti E-commerce pohybuje již 14 let. Dlouhá léta řídil agenturu Shopsys z pozice CEO a teď je zodpovědný za rozvoj a směřování e-shopu, mobilní aplikace a omnichannel prostředí Notina ve 27 zemích, kde firma působí.

Michal Mašika

Head of Mobile and Innovation

Michal se v Notinu stará o mobilní aplikace, inovace, omnichannel a zákaznickou retenci. Dříve působil v Zalandu, kde měl na starost především datovou analytiku.

Jak na volbu pracovních příležitostí?

16:30 – 17:00

Workshop vám nabízí prostor k zastavení se a protřídění informací (nejen) z veletrhu, které se vám o možných pracovních příležitostech honí hlavou. Kterým směrem se vydat? Co pomůže se rozhodnout? Má cenu zkoušet i práci mimo můj obor studia? Co vlastně od pracovní zkušenosti chci?

Na tomto workshopu budete mít možnost zamyslet se, jaké pracovní příležitosti se vám nyní otvírají.

Na workshop je nutné se přihlásit.

Lektor

Mgr. Matěj Sapík

Kariérní poradce, psycholog

Matěj se celý svůj profesní život věnuje psychologii a její aplikaci pro smysluplné věci. Jeho hlavním smyslem je pomocí psychologie i kariérního poradenství neustále hledat nové způsoby, jak svým klientům může zkvalitnit život. Aktuálně pracuje jako kariérní poradce a lektor v Kariérním centru MU a psycholog v Centru Anabell.

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info