Honeywell

IT
STRO
TECH
PART-TIME
HAND
FULL-TIME
INTERNSHIP

O nás

The future is what we make it!

V Honeywellu věříme, že budoucnost je taková, jakou ji společnými silami vytvoříme. Pracujeme na technologiích, které pomáhají řešit některé z nejaktuálnějších výzev současnosti. Naši lidé se podílejí na projektech, které dělají náš svět inteligentnější, bezpečnější a udržitelnější.

V Brně se nachází největší výzkumné a vývojové centrum Honeywellu v Evropě - Honeywell Technology Solutions (HTS). Specializujeme se zde na dvě hlavní oblasti:

  • AEROSPACE - v této divizi se zaměřujeme na letecká softwarová řešení. Vyvíjíme aplikace zkvalitňující práci pilotů, zvyšující bezpečnost letového provozu a komfort pasažérů. Naše produkty je možné najít téměř ve všech komerčních a vojenských letadlech a také v zařízeních pro výzkum vesmíru!

  • SAFETY AND PRODUCTIVITY SOLUTIONS - tato divize přispívá k podpoře produktivity a ochraně zdraví a životů více než půl miliardy pracovníků po celém světě. V Brně vyvíjíme mimo jiné inteligentní osobní ochranné prostředky a technologie pro detekci plynů. 

V Brně najdeš také globální IT hub, který podporuje pobočky Honeywellu napříč všemi kontinenty. 

Koukni se na naše VIDEO a dozvíš se, na jakých dalších projektech pracujeme.  

Doprovodné informace

CO VÁS NA STÁNKU ČEKÁ?

12:00 – 13:00 Prezentace společnosti Honeywell a nabídek spolupráce

Zde se dozvíte více o tom, kdo jsme, čím se zabýváme a co nabízíme pro studenty. Naši markeťáci rádi říkají, že v Honeywellu tvoříme budoucnost...zde se dozvíte, jak ji můžete tvořit s námi. 


13:00 – 13:30 Povídání si s návštěvníky a zodpovídání dotazů

Máte konkrétní dotazy nebo se chcete pouze poinformovat o tom, jak to u nás chodí? Ptejte se na cokoliv, co vás zajímá.

13:30 – 14:30 Příběhy lidí z praxe – Jak vypadá práce v Honeywellu

Práci v Honeywellu vám představí 3 lidé z praxe - Luboš (SW Engineer), Žaneta (Mechanical Design Engineer) a Tomáš (Technický manager).
Všichni tři působí v oblasti Aerospace nebo Safety & Productivity Solutions.


14:30 – 15:00 Jak probíhají pohovy, otázky, na které se často ptáme + výběrové řízení z pohledu studentky

Zajímá vás, jak vypadá výběrové řízení na stáže a part-time pozice? A jak zvýšit své šance jako čerstvý absolvent? Vše se dozvíte v tomto bloku - informace z první ruky vám dá také Petra - jedna z našich studentek. 


15:00 – 16:00 Prezentace společnosti Honeywell a nabídek spolupráce

Zde se dozvíte více o tom, kdo jsme, čím se zabýváme a co nabízíme pro studenty. Naši markeťáci rádi říkají, že v Honeywellu tvoříme budoucnost...zde se dozvíte, jak ji můžete tvořit s námi. 

 

Kde najdete více informací?

https://www.honeywell.com/en-us
https://careers.honeywell.com/brno
https://www.linkedin.com/company/honeywell/

 

 

Navštivte náš online stánek

10. 11. 2021 12:00 – 16:00

Registruj se na TALK show

10. 11. 2021 16:00 – 16:30

Kapacita: 19/50

Chceš mít o dané společnosti přehled?

Registruj se a označ tuto společnost tlačítkem „Mám zájem“. Díky tomu nezapomeneš, které společnosti na tebe udělaly dojem. V profilu se ti také zobrazí seznam favoritů i s časy, kdy vysílají. Takže budeš mít vše po ruce! Tato funkce je pouze pro registrované.