Profinit EU, s.r.o.

IT
PART-TIME
FULL-TIME

O nás

Jsme softwaroví inženýři z Prahy, k úkolům přistupujeme systematicky, nehledáme zkratky a nespoléháme na náhodu. Poskytujeme komplexní služby od návrhu a optimalizace procesů, business a IT architektury až po finální dodávky ICT řešení. Učíme se rádi novým věcem a baví nás Java a .Net, datové sklady v Oracle, Teradata, MSSQL anebo Big Data a Data Science s využitím Hadoop, Spark, Hive a Kafka. Rádi přivítáme nové tváře do našich týmů. Máme přes 20 let zkušeností, desítky světových zákazníků a 450+ nadšených kolegů, z nichž někteří i vyučují předměty na nejlepších univerzitách.

Doprovodné informace

Hlavní stánek: 14:00 - 17:00

Na našem stánku jsme připravili prezentaci o nás, jaké máme týmy, čemu se věnujeme a co nás baví. Prezentací vás provede seniorní kolega Martin Hlavatý.

Na stánku bude také naše zkušená kolegyně z HR Nicole Cicvárková, která Vám poskytne kariérní konzultace. Chceš zjistit, jak vypadá naše výběrové řízení? Zajímájí Tě, jaké máme projekty? Na to vše Ti Nicole ráda odpoví.

Martin Hlavatý

Vystudoval MFF UK, obor Softwarové inženýrství. Do Profinitu nastoupil v r. 2008 ještě před dokončením školy. V rámci Profinitu si prošel nejrůznějšími projekty, začínal jako Java vývojář, kterýnavrhoval DAO vrstvu (s Hibernate) v desktopové aplikaci, později dostal možnost podílet se na návrhu aplikace pro sběr dat zpozemního odbavení letadel a postupně se přidala i starost o celý projekt. Z letiště se na chvíli přesunul do datového skladu, kde se podílel na vývoji automatického verifikátoru (verifikoval zejména Informatica worklows).

Poté se stal zodpovědným za dodávky našich systémů pro vybrané zákazníky – mimo jiné Letiště Praha či Českou poštu. Aktuálně je členem středního managementu Profinitu, má na starosti oblast vzdělávání a vede pohovory, včetně finálních kol.

Navštivte náš online stánek

10. 11. 2021 14:00 – 17:00

Chceš mít o dané společnosti přehled?

Registruj se a označ tuto společnost tlačítkem „Mám zájem“. Díky tomu nezapomeneš, které společnosti na tebe udělaly dojem. V profilu se ti také zobrazí seznam favoritů i s časy, kdy vysílají. Takže budeš mít vše po ruce! Tato funkce je pouze pro registrované.