Penny Market, s.r.o.

HR
OBCH
POZE
ADMI
PART-TIME

O nás

Jsme jedním z největších diskontních řetězců v České republice a provozuje nejširší síť prodejen ve všech regionech. Naším mottem je: Nakupujte hezky česky. V PENNY chceme, aby vaše oblíbené PENNY bylo skutečně vaše. Abyste se u nás cítili jako u dobrého souseda a v našich regálech našli svoje oblíbené produkty za stále výhodné ceny. Navíc vám garantujeme, že 7 z 10 našich potravinářských výrobků je skutečně českých. Proto se u nás můžete vždycky spolehnout na pečivo lokálních pekařů, maso a uzeniny především českých řezníků, ovoce a zeleninu místních farmářů nebo výběr piv z vašich oblíbených lokálních speciálů.

Na český trh jsme vstoupili před 20 lety, tedy v roce 1997 a ihned jsme se zaměřili na rozvoj v regionech. Díky tomu dnes provozujeme téměř 400 prodejen a jsme jedničkou na trhu s nejrozšířenější prodejní sítí. Díky tomu dáváme práci vice jak 5 500 zaměstnancům. Pravidelně slavíme úspěchy v programu Volba spotřebitelů a svým zákazníkům nabízíme věrnostní program PENNY karta.

Nabízíme

V PENNY máte možnost pracovat na centrále, v logistice, nebo přímo na prodejnách.

Přijímací proces

Jak bude probíhat výběrové řízení?

Po úspěšném přihlášení na pozici přímo přes inzerát, obdržíte potvrzující email, že jsme všechny materiály obdrželi a začíná výběrové řízení. Ozýváme se nejpozději do 14 dnů od odeslání potvrzovacího emailu.

Během dvou týdnů hodnotí náboráři společně s manažerem všechny přijaté zájemce. Nejvhodnější uchazeče poté zveme k osobnímu setkání. Obvykle absolvujete dvě kola pohovorů. U vybraných pozic můžete dostat pozvánku na Assessment Centrum.

Výběrové řízení od vašeho přihlášení na pozici až po předání nabídky trvá obvykle 3 až 4 týdny, na prodejně do 1 týdne.

Pokud máte zájem o práci na prodejně, stavte se přímo na některé z našich téměř 400 prodejen, případně zavolejte na naši náborovou linku, kde s vámi vyplníme krátký dotazník a následně vás zařadíme do výběrového řízení na konkrétní pozici.

Doprovodné informace

https://www.penny.cz/kariera

Pozice pro absolventy

Brigáda Brno

https://penny.jobs.cz/?fulltext=brno%20brig%C3%A1da

Nabízené programy

Mangement trainee

https://www.penny.cz/kariera/prace/trainee

International management trainee