LOGEX Solution Center

Oblasti, ve kterých hledáme zaměstnance

Nabízíme

O nás

Ahoj, jsme Logex, jsme z Amsterdamu a vše začalo v Holandsku roku 2008 mezi rozkvetlými tulipány a cyklisty. Tři přátelé, Koen, Rudolph a Martijn, promující studenti, tehdy za pomoci složitých excelovských tabulek vytvořili první aplikaci pro zpracování finančních dat nemocnic.

Protože řešení přinášelo výsledky, tým se tak začal rozrůstat o další experty. Tou dobou již pro firmu pracoval vývojář Robert, původem z Moravy, jenž měl nápad a bratra Jiřího. S bratrem společně navrhli založení samostatného vývojového centra v Brně. Slovo dalo slovo a vzniklo tak moderní Logex Solution Center přímo uprostřed Evropy pod vedením Jirky Goliáše.

Spojením dalších firem vznikla skupina LOGEX Group, která současně čítá přes 450 kolegů, z nichž v Brně je nás přes 70. Stali jsme se evropským leaderem ve zpracování zdravotnických dat.

Naší mise zní: „We are turning data into better healthcare“.

Navštiv stánek společnosti na veletrhu

Registruj se a označ tuto společnost tlačítkem „Mám zájem“. Seznam svých favoritů najdeš ve svém profilu. Díky tomu nezapomeneš, které společnosti na tebe udělaly dojem, a budeš mít vše po ruce!

Zjistěte o nás více

www.workwithlogex.com


Jak nás kontaktovat

 

Barbora Floriánová

Kontaktní osoba pro uchazeče

telefon: 777 027 318
e‑mail:

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info