Yunex s.r.o.

Číslo stánku: 60

Oblasti, ve kterých hledáme zaměstnance

Nabízíme

O nás

Kopeme za tým Yunex Traffic, globálního lídra v oblasti inteligentních dopravních systémů. Celosvětově máme přes 3300 zaměstnanců.

V Brně díky tomu pracujeme na revolučních technologiích pro mobilitu budoucnosti. Pro novou generaci měst vyvíjíme řešení pro řízení dopravy, aby byla plynulejší, bezpečnější, efektivnější a šetrnější k životnímu prostředí. Naše práce má viditelný a smysluplný dopad.

Měníme tvář dopravy. S pomocí digitalizace, moderních komunikačních technologií, umělé inteligence a strojového učení pomáháme městům po celém světě utvářet budoucnost, ve které jsou realitou komunikačně propojená vozidla, autonomně řízené tunely, inteligentní mýtné nebo adaptivní dopravní systémy se schopností simulace a predikce.

V Brně jsme začínali pod hlavičkou Siemensu. Dnes náš tým tvoří více než osm desítek vývojářů, testerů a dopravních inženýrů. S využitím moderních technologií budujeme kompetenční centrum pro Internet věcí (IoT) a zaměřujeme se na přechod z on premise řešení na cloudové služby, microservice architekturu, automatické testování a UX.

Rádi a často se potkáváme i mimopracovně, společně sportujeme, zajdeme na pivo nebo společně cestujeme.

Chceš se o nás dozvědět více? www.vyvojar.yunextraffic.cz

Shlédni video

Navštiv stánek společnosti na veletrhu

Registruj se a označ tuto společnost tlačítkem „Mám zájem“. Seznam svých favoritů najdeš ve svém profilu. Díky tomu nezapomeneš, které společnosti na tebe udělaly dojem, a budeš mít vše po ruce!

Zjistěte o nás více

Web společnosti


Jak nás kontaktovat

 

Gabriela Golcová

Kontaktní osoba pro uchazeče

telefon: 739 548 060
e‑mail:

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info