Yunex s.r.o.

Číslo stánku: 11

Oblasti, ve kterých hledáme zaměstnance

Nabízíme

O nás

Náš každodenní život se točí kolem aut, křižovatek, chytrých měst a technických řešení. Vyvíjíme řešení pro řízení dopravy pro novou generaci inteligentních měst. Denně se učíme o oboru dopravních systémů s pomocí našich dopravních inženýrů. Zaměřujeme se na přechod z on premise solution na cloud, microservice architekturu, automatické testování a UX.

S 3100 zaměstnanci po celém světě pomáháme více než 110 městům, aby byla doprava trvale šetrná k životnímu prostředí a efektivnější pomocí nejmodernějších digitálních technologií, jako je např. umělá inteligence a machine learning. Brněnský tým tvoří asi 70 vývojářů, testerů a dopravních inženýrů z oboru. Mimo to spolupracujeme s kolegy z Německa, Ameriky, Anglie a Indie. Rádi a často se potkáváme i mimopracovně, společně sportujeme, zajdeme na pivo nebo společně cestujeme.

Chceš se dozvědět, jaké máme aktuálně otevřené pozice?
Podívej se na naši karierní stránku

 

Shlédni video

Navštiv stánek společnosti na veletrhu

Registruj se a označ tuto společnost tlačítkem „Mám zájem“. Seznam svých favoritů najdeš ve svém profilu. Díky tomu nezapomeneš, které společnosti na tebe udělaly dojem, a budeš mít vše po ruce!

Zjistěte o nás více

jobs.yunextraffic.com


Jak nás kontaktovat

 

Gabriela Golcová

Kontaktní osoba pro uchazeče

telefon: 777 193 568
e‑mail:

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info