Platební instituce Roger a.s.

Číslo stánku: 34

Oblasti, ve kterých hledáme zaměstnance

Nabízíme

O nás

Roger Culture

Nejsme korporát s nekonečným rozpočtem a rozhodně u nás nečekejte povinný dress code nebo meetingy pro meetingy! Jsme mladý kolektiv, kterého baví FinTech. Dle posledního sčítání Rogerů, je věkový průměr 27,77 let. Dobré nápady sdílíme napříč firmou a často je realizujeme. Důležitá je pro nás kvalita práce a ne čas v ní strávený. Osobní rozvoj se stal u mnoha firem klišé, ale u nás ho bereme vážně. CliftonStrengths Solutions odhalí skryté talenty, na kterých může stavět a aktivně je rozvíjet. Bez společných akcí by to nešlo, proto pravidelně podnikáme různé výlety nebo večírky, díky kterým nejsme jenom skupina kolegů ale kamarádů, kteří spolu často tráví svůj volný čas. #roger #fintechrocks #prosseco #vino

Roger Business

Fintech Roger zkracuje prostřednictvím své služby Roger Platba dlouhé splatnosti faktur na 3 dny. Za pomoci moderních technologií spojuje investory se společnostmi na unikátní platformě Roger Aukce. Kromě těchto hlavních služeb poskytuje také financování dodavatelského řetězce - Roger Invoice Financing. Pro ověření současných i budoucích obchodních partnerů slouží společnostem bezplatné a volně dostupné Roger Ověření neboli největší databáze ukazatelů finančního zdraví českých firem. 

Roger, jehož činnost je licencována Českou národní bankou, se jako jeden z prvních českých startupů spojil s Komerční bankou a stal se průkopníkem spolupráce fintechů a bankovních společností. Má tak možnost přinášet optimalizaci provozního kapitálu většímu množství českým ale i zahraničních firem. Zakládá si na rychlosti, minimální administrativě a automatizaci, všechny tyto vlastnosti také vložil do mobilní aplikace. Díky ní klienti jednoduše vkládají faktury k proplacení a investoři mají k aukcím přístup odkudkoli. 

Platební instituce Roger byla založena roku 2013 a všechny její služby jsou k nalezení na webu www.roger.cz.

Shlédni video

Navštiv stánek společnosti na veletrhu

Registruj se a označ tuto společnost tlačítkem „Mám zájem“. Seznam svých favoritů najdeš ve svém profilu. Díky tomu nezapomeneš, které společnosti na tebe udělaly dojem, a budeš mít vše po ruce!

Zjistěte o nás více

https://www.roger.cz/


Jak nás kontaktovat

 

Ivana Saxunová

Kontaktní osoba pro uchazeče

telefon: 739 184 642
e‑mail:

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info