BOMAR, spol. s r.o.

Číslo stánku: 20

Oblasti, ve kterých hledáme zaměstnance

Nabízíme

O nás

Bomar je celosvětově významným účastníkem vývoje a výroby pil pro obchod a průmysl. Již více než 25 let neustále rozšiřujeme naši dealerskou síť v Evropě, Asii a Americe. V našich dvou českých výrobních závodech dnes pracuje více než 250 zaměstnanců.

S nejnovějšími technologiemi, inteligentní automatizací a individuálními službami nabízíme našim zákazníkům a partnerům „řešení na míru“ a od roku 2014 jsme spolu se společnostmi EXACTCUT a CTM členem mezinárodního společenství výrobních společností BEC Group Solutions .

S našimi ručními a mobilními pilami, stejně jako našimi hydraulickými a CNC řízenými automaty, nabízíme možnost oboustranných úhlových řezů a také řezání ocelových materiálů téměř všech rozměrů. Naše nabídka služeb zahrnuje také rozsáhlý program manipulačních systémů - dopravníky materiálu, délkové dorazy, podavače, odjehlovací a třídící zařízení, stejně jako automatické řízení řezaných obrobků - s neustálým pokrokem a rostoucí digitalizací.

Jako silný hráč v tomto odvětví a s více než 65 000 pásovými pilami prodanými po celém světě neustále usilujeme o modernizaci naší výroby a zlepšování míry automatizace. S letošní investicí do dvou nových obráběcích center vybavených nejmodernější technologií optimalizujeme naši flexibilitu a produktivitu.

Shlédni video

Navštiv stánek společnosti na veletrhu

Registruj se a označ tuto společnost tlačítkem „Mám zájem“. Seznam svých favoritů najdeš ve svém profilu. Díky tomu nezapomeneš, které společnosti na tebe udělaly dojem, a budeš mít vše po ruce!

Zjistěte o nás více

https://bomar.jobs.cz/


Jak nás kontaktovat

 

Mgr. Kateřina Vondráková

Kontaktní osoba pro uchazeče

telefon: 533 426 125
e‑mail:

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info