ROBE lighting s.r.o.

Číslo stánku: 11

Oblasti, ve kterých hledáme zaměstnance

Nabízíme

O nás

ROBE Lighting, s.r.o. je přední světový výrobce profesionální světelné techniky pro koncerty, divadla, TV studia, výstavy, eventy a výrobce architektonického osvětlení z Valašského Meziříčí.

Společnost Robe Lighting je českou společností, která se od svého vzniku v roce 1994 etablovala na světového lídra ve vývoji světelné techniky. Celosvětově zaměstnává více než 800 zaměstnanců, většinu ve svých výrobních závodech ve Valašském Meziříčí a Karviné a další ve svých pobočkách v USA, Velké Británii, Singapuru, Spojených Arabských Emirátech, Francii a Německu. Výrobky značky Robe jsou distribuovány do více než 100 zemí po celém světě. Setkáte se s nimi na nejvýznamnějších kulturních a sportovních akcích jako jsou koncertní turné světově známých kapel a interpretů, na slavnostních ceremoniálech sportovních her, ve známých televizních show nebo také v architektuře.

Robe patří mezi nejstabilnější značky v oblasti zábavního průmyslu, ročně investuje do vývoje nových technologií a svůj úspěch staví na budování pozitivních vztahů se zákazníky. Věříme, že základním prvkem úspěchu je investice do výzkumu a vývoje, ale také do lidských zdrojů a vztahů.

Shlédni video

Navštiv stánek společnosti na veletrhu

Registruj se a označ tuto společnost tlačítkem „Mám zájem“. Seznam svých favoritů najdeš ve svém profilu. Díky tomu nezapomeneš, které společnosti na tebe udělaly dojem, a budeš mít vše po ruce!

Zjistěte o nás více

https://www.robekariera.cz/


Jak nás kontaktovat

 

Bc. Aneta Gazdíková, DiS.

Kontaktní osoba pro uchazeče

telefon: 603 299 393
e‑mail:

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info