Hill´s Pet Nutrition Manufacturing, s.r.o.

Číslo stánku: 66

Oblasti, ve kterých hledáme zaměstnance

Nabízíme

O nás

Hill’s Pet Nutrition Manufacturing s.r.o.

Hill´s Pet Nutrition je celosvětovou jedničkou v oblasti výživy a péče o zdraví domácích zvířat, a je dceřinou společností Colgate Palmolive. Každý den po celém světě měníme životy milionů zvířat prostřednictvím průkopnických inovací, vyvážené výživy, a těch nejlepších a nejbystřejších lidí.

Naše poslání

Pomáhat obohacovat a prodlužovat speciílní vztahy mezi lidmi a jejich domácími mazlíčky.

Vize

Naší vizí je vest celosvětový trh prémiových krmiv z naší pozice uznávané přední světové společnosti v oblasti péče o výživu a zdraví domácích zvířat. Jinými slovy, stejně jako náš zakladatel Dr. Mark Morris starší, I my jsme přesvědčení, že správná výživa je nezbytná pro dlouhý a zdravý život domácích mazlíčků. Chceme, aby lidé na celém světě věděli, že produkty Hill’s jsou nejlepšími krmivy, jaké mohou majitelé svým mazlíčkům dát.

Náš výrobní závod v Hustopečích u Brna využívá moderních technologií, procesů a systémů pro výrobu granulí nejvyšší kvality.

Aktuálně hledáme nové technicky vzdělané kolegy do našeho týmu.

Shlédni video

Navštiv stánek společnosti na veletrhu

Registruj se a označ tuto společnost tlačítkem „Mám zájem“. Seznam svých favoritů najdeš ve svém profilu. Díky tomu nezapomeneš, které společnosti na tebe udělaly dojem, a budeš mít vše po ruce!

Zjistěte o nás více

Web společnosti


Jak nás kontaktovat

 

Stanislav Baláž

Kontaktní osoba pro uchazeče

telefon: 775 883 568
e‑mail:

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info