TESCAN GROUP, a.s.

Číslo stánku: 61

Oblasti, ve kterých hledáme zaměstnance

Nabízíme

O nás

Jsme přední světový výrobce a dodavatel špičkových analytických přístrojů. Naše firma byla založena v roce 1991 a má své sídlo v Brně. Od té doby jsme se stali průkopníkem ve vývoji elektronových mikroskopů a dalších vysoce inovativních přístrojů, které slouží k pokročilé analýze materiálů. Naše produkty dodáváme firmám a vědeckým institucím působícím v řadě odvětví po celém světě. Jsme hrdí na to, že naše technologie a inovace posilují výzkum a vývoj v celosvětovém měřítku.

Máme přes 750 zaměstnanců, 12 poboček po světě, ale naše hlavní výrobní a vývojové centrum najdete v Brně-Kohoutovicích s téměř 500 zaměstnanci. Od roku 2023 je TESCAN součástí investiční skupiny Carlyle, což nám poskytuje stabilitu a podporu pro další rozvoj společnosti. 

V naší firmě klademe velký důraz na lidský přístup. Věříme v profesionalitu, vzájemný respekt a týmovou spolupráci. Podporujeme zaměstnance v jejich růstu a vzdělávání a nebojíme se přijímat náročné výzvy. Naše práce je pro nás srdeční záležitostí.

Jsme otevřeni novým talentům a nabízíme příležitosti uplatnění absolventům různých technických a přírodovědných oborů, jako je fyzikální inženýrství, elektronika, informatika, strojírenství, technologie, materiálové vědy a další.

Přidáte se k nám?

Navštiv stánek společnosti na veletrhu

Registruj se a označ tuto společnost tlačítkem „Mám zájem“. Seznam svých favoritů najdeš ve svém profilu. Díky tomu nezapomeneš, které společnosti na tebe udělaly dojem, a budeš mít vše po ruce!

Zjistěte o nás více

Web společnosti


Jak nás kontaktovat

 

Barbora Chlubná

Kontaktní osoba pro uchazeče

e‑mail:

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info