PPG

Oblasti, ve kterých hledáme zaměstnance

Nabízíme

O nás

PPG: WE PROTECT AND BEAUTIFY THE WORLD®

Společnost PPG vyvíjí a vyrábí barvy, nátěrové hmoty a speciální výrobky, kterým zákazníci důvěřují již 140 let. Se sídlem v americkém Pittsburgu působí ve více než 70 zemích a v roce 2022 zaznamenala čisté tržby ve výši 17,7 miliardy dolarů. Obrací se na nás zákazníci z oblasti stavebnictví, spotřebního zboží, průmyslu, dopravy a z trhů s náhradními díly a příslušenstvím. Naše výrobky tak můžete najít všude, od vesmírných lodí po stěny u vás doma. S výrobou v Břasích u Plzně je PPG předním výrobcem nátěrových hmot a dalších speciálních výrobků v Česku. Na tuzemském trhu sdružujeme oblíbené značky Primalex, Balakryl, Johnstone’s, Bondex, Sigma a řadu malířských pomůcek PROGold. Provozujeme také síť prodejen Dům barev, kde vám naši techničtí experti poradí s výběrem toho nejvhodnějšího produktu a namíchají pro vás jakýkoli odstín, a to z našich vzorníků nebo i z přineseného vzorku. Objednávat lze navíc online a váš nákup vám doručíme až domů.

V Česku působí PPG hned na dvou frontách. PPG Deco Czech a.s. vyrábí v Břasích nátěrové hmoty Primalex již více než padesát let, má obchodní a marketingový tým sídlící v Praze a zásobuje prodejny a okolní země z logistických center v Břasích, Modřicích a Nehvizdech. V Brně se pak nachází naše Centrum sdílených služeb pod názvem PPG INDUSTRIES CZECH REPUBLIC, s.r.o. a s přibližně 500 zaměstnanci, kteří řeší agendu převážně v oblasti účetnictví, personalistiky a IT a podporují pobočky po celém světě.

Shlédni video

Navštiv stánek společnosti na veletrhu

Registruj se a označ tuto společnost tlačítkem „Mám zájem“. Seznam svých favoritů najdeš ve svém profilu. Díky tomu nezapomeneš, které společnosti na tebe udělaly dojem, a budeš mít vše po ruce!

Zjistěte o nás více

Web společnosti


Jak nás kontaktovat

 

Nina Hejč

Kontaktní osoba pro uchazeče

e‑mail:

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info