Skupina TTC

Číslo stánku: 27

Oblasti, ve kterých hledáme zaměstnance

Nabízíme

O nás

Skupina TTC 

Jsme česká technologická a realitní skupina, na trhu působíme 30 let. TTC tvoří přes 30 společností se zákazníky ve více než 40 zemích. Vyhledáváme zajímavé investiční a akviziční projekty, budujeme vlastní vývojová centra, podporujeme start-upy. V Malešicích stavíme technologické centrum a máme vlastní inkubátor 4eggs. V moderních technologiích jsme uznávanými specialisty na komunikační a bezpečnostní řešení pro provozovatele kritické infrastruktury. Stavíme a provozujeme datová centra, jsme vlastníkem jednoho z největších a nejmodernějších datacenter v CEE.

Vyvíjíme a dodáváme řídicí systémy pro dopravu a průmysl. Máme projekty v oblasti chytrých technologií, zabýváme se datovými úložišti, řešeními souvisejícími s tzv. internetem věcí (IoT), zpracováním velkých dat a obecně službami založenými na SW aplikacích. Ve skupině máme vlastní vývoj i moderní výrobu. Naším zájmem je rovněž železniční doprava a energetika, především řešení pro decentralizovanou a smart energetiku. 

Shlédni video

Navštiv stánek společnosti na veletrhu

Registruj se a označ tuto společnost tlačítkem „Mám zájem“. Seznam svých favoritů najdeš ve svém profilu. Díky tomu nezapomeneš, které společnosti na tebe udělaly dojem, a budeš mít vše po ruce!

Zjistěte o nás více

Web společnosti


Jak nás kontaktovat

 

Ivana Cvejnová

Kontaktní osoba pro uchazeče

telefon: 724 600 696
e‑mail:

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info