Vojenské zpravodajství

Číslo stánku: 6

Oblasti, ve kterých hledáme zaměstnance

Nabízíme

O nás

Vojenské zpravodajství ČR je velmi specifickou organizací integrující široké spektrum odborníků napříč obory. Jsme jedinou českou zpravodajskou organizací, která v sobě zahrnuje jak rozvědnou, tak kontrarozvědnou činnost. Tomu odpovídá i množství různorodých činností, kterými se zabýváme. Většina našich zaměstnanců je přijímána do služebního poměru podle zák. č. 221/1999 Sb., o vojácích z povolání. Ale existují u nás i profese v  pracovněprávním poměru.
Očekáváme, že ucházení se o přijetí k Vojenskému zpravodajství ČR učiníte po Vaší zralé úvaze, neboť jen takový člověk u naší organizace nalezne satisfakci a současně i Vojenské zpravodajství udělá maximum pro to, aby byl každý její zaměstnanec spokojený.

Do našeho týmu uvítáme každého, kdo:

  • se ztotožňuje s našimi hodnotami;
  • nám pomůže naplňovat naše cíle a vlastní poslání;
  • má primárně vysokoškolské či středoškolské vzdělání;
  • má chuť pracovat a je ochoten přijímat nové věci – i výzvy;

Jsme hrdí na to, že jsme stabilní organizací, která se pyšní minimální fluktuací. Nabízíme řadu zaměstnaneckých výhod, mezi něž patří nejen možnost sportovních a wellness aktivit, ale klademe důraz také na vzdělávání, které v některých případech bývá jedinečné, zaměřené na získání konkrétní dovednosti.

Navštiv stánek společnosti na veletrhu

Registruj se a označ tuto společnost tlačítkem „Mám zájem“. Seznam svých favoritů najdeš ve svém profilu. Díky tomu nezapomeneš, které společnosti na tebe udělaly dojem, a budeš mít vše po ruce!

Zjistěte o nás více

Web společnosti


Jak nás kontaktovat

 

Kontaktní osoba pro uchazeče

e‑mail:

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info