ČSOB

Číslo stánku: 62

Oblasti, ve kterých hledáme zaměstnance

Nabízíme

O nás

Skupina ČSOB je jedním ze tří největších poskytovatelů finančních služeb v České republice a lídrem na trhu hypoték, stavebního spoření, privátního bankovnictví a leasingu. Svým klientům poskytuje služby prostřednictvím různých značek a distribučních kanálů. ČSOB skupina se řídí vysokými etickými standardy. Společenská udržitelnost a odpovědnost skupiny ČSOB se soustředí na stávající potřeby, bez toho aniž bychom činili kompromis v očekávání budoucích generací. Odpovědný přístup je zahrnut v našem konceptu udržitelnosti, který se skládá ze čtyř oblastí: Pro soužití, Pro přírodu, Pro podnikání a Pro vzdělání.

Podpora zaměstnanců se zaměřuje na férové odměňování, diverzitu a vytváření flexibilního a inspirativního pracovního prostředí. Skupina ČSOB také podporuje zaměstnance, aby rozvíjeli nápady jako jeden tým. Byť je naše skupina tvořena rozmanitými jednotkami, všichni zaměstnanci patří do velké rodiny, kterou nazýváme Team Blue. Team Blue symbolizuje spolupráci napříč skupinou KBC, podporuje sdílení úspěšných nápadů, což zvláště v dnešním, rychle se měnícím digitálním světě, představuje výjimečnou výhodu.

Shlédni video

Navštiv stánek společnosti na veletrhu

Registruj se a označ tuto společnost tlačítkem „Mám zájem“. Seznam svých favoritů najdeš ve svém profilu. Díky tomu nezapomeneš, které společnosti na tebe udělaly dojem, a budeš mít vše po ruce!

Jak nás kontaktovat

 

Marcela Minárik

Kontaktní osoba pro uchazeče

telefon: 724 413 742
e‑mail:

Používáte starou verzi internetového prohlížeče. Doporučujeme aktualizovat Váš prohlížeč na nejnovější verzi.

Další info