České dráhy, a.s.

STRO
TECH
PART-TIME
FULL-TIME
INTERNSHIP

O nás

Dejte se na dráhu, která dává smysl!

České dráhy jsou pokračovatelem více než 190leté tradice železniční dopravy na území Čech, Moravy a Slezska. Jsme největším železničním dopravcem a zároveň jedním z největších zaměstnavatelů v České republice. Naším posláním je zajišťovat kvalitní dopravní obslužnost širokému spektru zákazníků a proto věnujeme mnoho úsilí modernizaci a neustálému zlepšovaní našich služeb.

Denně vypravíme kolem 7 000 vlaků a ročně s námi cestuje více než 175 milionů cestujících*. Abychom to všechno zvládali, potřebujeme k tomu velký a fungující tým. O své zaměstnance se staráme a jejich názory nás zajímají. Úspěšně jsme zavedli inovační program ZLEPŠOVÁK, v rámci kterého vítáme náměty na zlepšení od každého zaměstnance, a společně s naší dceřinou společností ČD Cargo, a.s. jsem založili Nadační fond Skupiny ČD - ŽELEZNICE SRDCEM. Prostřednictvím nadačního fondu jsme již podpořili více než desítku železničářů a jejich rodin, kteří se ocitli v těžkých životních situacích. Nejen proto si velmi ceníme, že jsme získali 3. místo v soutěži Zaměstnavatel roku 2020.

*údaje před pandemií Covid-19

Doprovodné informace

Oslovte nás a neváhejte se nás zeptat na vše, co vás zajímá. Těšíme se na vás 10:00 od 12:00.

Navštivte náš online stánek

10. 11. 2021 10:00 – 12:00

Chceš mít o dané společnosti přehled?

Registruj se a označ tuto společnost tlačítkem „Mám zájem“. Díky tomu nezapomeneš, které společnosti na tebe udělaly dojem. V profilu se ti také zobrazí seznam favoritů i s časy, kdy vysílají. Takže budeš mít vše po ruce! Tato funkce je pouze pro registrované.