oncomed manufacturing a.s.

CHEM
FARM
PART-TIME
FULL-TIME

O nás

Společnost oncomed manufacturing a. s. je dceřinou společností německé farmaceutické firmy medac GmbH. Od svého počátku, tedy od roku 2010, vyrábíme vysoce kvalitní cytostatické injekce pro léčbu onkologicky nemocných pacientů. Přestože naše historie není dlouhá, činnostmi navazujeme na mnohaletou tradici chemické a farmaceutické výroby v Brně. Vedle našich zaměstnanců jsou pro nás důležité rovněž potřeby a požadavky našich zákazníků, kterým poskytujeme služby a podporu  po celou dobu životního cyklu léčiva.

12. srpna 2021 jsme slavnostním poklepáním na základní kámen nové -  již třetí výrobní linky potvrdili investici ve výši 44 miliónů eur do nových výrobních a laboratorních prostor a nových technologií.

Náš výrobní závod sídlí v areálu PharmaPark v Brně - Řečkovicích. 

Nabízíme

Uplatnění u nás najdou zejména absolventi chemických, farmaceutických a strojních oborů. Úspěšní uchazeči se u nás budou dále odborně rozvíjet a nasbírají praktické zkušenosti z oboru farmaceutické výroby. Zaměstnance za jejich práci kromě fixní mzdy a kvartálních prémií odměňujeme benefity: flexibilní pracovní doba, 25 dnů dovolené + další 1 den dovolené navíc za odpracovaných 5 let, placené volno v den narozenin, příspěvek na stravování a příspěvek volnočasové aktivity, odborné a jazykové vzdělávání, u vybraných pozic možnost home office, příspěvek na penzijní připojištění, odměny pro bezpříspěvkové dárce krve, placené volno na dobrovolnické aktivity, výhodný mobilní tarif, firemní akce. 

Požadujeme

Od uchazečů požadujeme zejména zájem o oblast výroby léčivých přípravků a vlastní snahu se v tomto oboru dále odborně rozvíjet. Vaší výhodou bude jakákoli praktická zkušenost z provozu nebo laboratoří, získaná třeba i formou brigády při studiu. U většiny pozic je důležitá alespoň částečná znalost angličtiny, základní pojem o systému práce SVP/GMP, proaktivita, samostatnost, spolehlivost, vytrvalost a důslednost při dotahování úkolů, schopnost nezávislého myšlení.

Dokumenty ke stažení

Nabízené programy

Každý rok nabízíme určitý počet stáží pro VŠ studenty chemických a farmaceutických oborů zejména v analytické laboratoři. Na konkrétní nabídku se můžete zeptat při online setkání, případně písemně na kucerova@oncomed.cz

Pozice pro absolventy

Absolventi VŠ se zaměřením na chemii a farmacii se u nás mohou zajímat o následující pozice: analytik nebo odborný pracovník v analytické laboratoři, mikrobiolog, procesní technolog, chemik farmaceutické výroby. Absolventům VŠ se strojním zaměřením pak nabízíme pozici strojní inženýr.

Přijímací proces

Všechny aktuálně obsazované pozice najdete na našem webu www.oncomed.cz v sekci "Kariéra". Přijímací proces začíná vyhodnocením Vašeho profesního životopisu. V případě úspěchu jste pozváni do dvoukolového výběrového řízení, které podle typu pozice zahrnuje případové studie, odborné testy a ověření Vašich jazykových znalostí. Součástí 1.kola je vždy také osobní rozhovor.

Časté otázky

Je možné jít k vám na praxi v rámci VŠ studia chemie nebo farmacie?

Pokud se jedná o povinnou praxi, kontaktujte nás, prosím, na e-mail: kucerova@oncomed.cz a napište, v jakém rozsahu potřebujete praxi absolvovat (počet týdnů, zaměření, období..). Každý rok nabízíme několika studentům/studentkám SŠ a VŠ chemických a farmaceutických oborů možnost u nás povinné praxe absolvovat, především v analytické a mikrobiologické laboratoři. 

Jaké jsou možnosti stáže nebo brigády v oncomedu při studiu na VŠ?

Nabízíme převážně dlouhodobé stáže a brigády, a to především v analytické nebo mikrobiologické laboratoři a na některých výrobních provozech. Máme zájem o dlouhodobou kontinuální spolupráci, tj. rok a více, s pravidelnou docházkou každý týden (samozřejmě podle Vašich časových možností a sladění se studiem). Pro bližší informace a aktuální možnosti spolupráce mě prosím kontaktujte e-mailem: kucerova@oncomed.cz

Krátkodobé brigády nabízíme jen příležitostně a spíše výjimečně.

Jaké jsou možnosti uplatnění u vás pro absolventa VŠ?

Uplatní se u nás především absolventi chemického a farmaceutického směru. Nejčastěji k nám absolventi nastupují na pozici analytik do analytické laboratoře, mikrobiolog do mikrobiologické laboratoře, procesní technolog na úsek výroby. Nabídku aktuálně volných pracovních pozic najdete na našem webu www.oncomed.cz v sekci "Kariéra", případně na www.jobs.cz

Chceš mít o dané společnosti přehled?

Registruj se a označ tuto společnost tlačítkem „Mám zájem“. Díky tomu nezapomeneš, které společnosti na tebe udělaly dojem. V profilu se ti také zobrazí seznam favoritů i s časy, kdy vysílají. Takže budeš mít vše po ruce! Tato funkce je pouze pro registrované.