oncomed manufacturing a.s.

CHEM
STRO

O nás

Společnost oncomed manufacturing a. s. je dceřinou společností německé farmaceutické firmy medac GmbH. Od svého počátku, tedy od roku 2010, vyrábíme vysoce kvalitní cytostatické injekce pro léčbu onkologicky nemocných pacientů. Přestože naše historie není dlouhá, činnostmi navazujeme na mnohaletou tradici chemické a farmaceutické výroby v Brně. Vedle našich zaměstnanců jsou pro nás důležité rovněž potřeby a požadavky našich zákazníků, kterým poskytujeme služby a podporu  po celou dobu životního cyklu léčiva. Náš výrobní závod sídlí v areálu PharmaPark v Brně - Řečkovicích.

Nabízíme

Uplatnění u nás najdou zejména absolventi chemických, farmaceutických a strojních oborů. Úspěšní uchazeči se u nás budou dále odborně rozvíjet a nasbírají praktické zkušenosti z oboru farmaceutické výroby. Zaměstnance za jejich práci kromě fixní mzdy a kvartálních prémií odměňujeme benefity: flexibilní pracovní doba, 25 dnů dovolené + další 1 den dovolené navíc za odpracovaných 5 let, placené volno v den narozenin, příspěvek na stravování a příspěvek volnočasové aktivity, odborné a jazykové vzdělávání, u vybraných pozic možnost home office, příspěvek na penzijní připojištění, výhodný mobilní tarif, firemní akce. 

Požadujeme

Od uchazečů požadujeme zejména zájem o oblast výroby léčivých přípravků a vlastní snahu se v tomto oboru dále odborně rozvíjet. Vaší výhodou bude jakákoli praktická zkušenost z provozu nebo laboratoří, získaná třeba i formou brigády při studiu. U většiny pozic je důležitá alespoň částečná znalost angličtiny, základní pojem o systému práce SVP/GMP, proaktivita, samostatnost, spolehlivost, vytrvalost a důslednost při dotahování úkolů, schopnost nezávislého myšlení.

Přijímací proces

Všechny aktuálně obsazované pozice najdete na našem webu www.oncomed.cz v sekci "Kariéra". Přijímací proces začíná vyhodnocením Vašeho profesního životopisu. V případě úspěchu jste pozváni do dvoukolového výběrového řízení, které podle typu pozice zahrnuje případové studie, odborné testy a ověření Vašich jazykových znalostí. Součástí 1.kola je vždy také osobní rozhovor.

Pozice pro absolventy

Absolventi VŠ se zaměřením na chemii a farmacii se u nás mohou zajímat o následující pozice: analytik nebo odborný pracovník v analytické laboratoři, mikrobiolog, procesní technolog, chemik farmaceutické výroby. Absolventům VŠ se strojním zaměřením pak nabízíme pozici strojní inženýr.

Nabízené programy

Trainee v analytické laboratoři.

Trainee na oddělení strojních inženýrů.