Provident Financial, s.r.o.

IT
SERV
OBCH
BANK
ADMI
PART-TIME
HAND

O nás

Začali jsme v Anglii roku 1880, ale v ČR jsme už 22 let. Za tu dobu vyzkoušel naši nebankovní půjčku už milión Čechů. Centrála v Leedsu, pobočky v 11 zemích, akcie na londýnské burze…klasický korporát, řeknete si. Trochu ano, ale hodně ne. Pružně reagujeme na to, co chtějí naši zákazníci, tykáme si od generála po recepční a žijeme dobrovolnictvím. Rozvíjíme nejen sami sebe, ale také naše produkty tak, abychom vždy mohli zákazníkovi nabídnout něco navíc. Dbáme na etiku podnikání a to oceňují nejen naši zákazníci. A pokud má někdo nápad, jak dělat práci líp, popovídá si s kýmkoli z vedení. Stačí říct.

 

Nabízíme

  • Možnost stát se součástí mezinárodní firmy, kde ale nebudete jen jeden z davu. Budete mít příležitost pracovat v rodinné neformální atmosféře, kde nejen vítáme, ale přímo vyžadujeme názor a nápady a dáváme prostor k jejich realizaci.
  • Osobní i profesní rozvoj, lokální i mezinárodní talentové programy a kariérní příležitosti v Čechách i v zahraničí (v jakékoli zemi IPF) – vždy bude záležet jen na vás, jak moc vysoko míříte.
  • Zajímavou a různorodou práci, při které se nebudete nudit, a dobrý pocit z toho, že právě vaše práce dává smysl.
  • Konkurenceschopnou odměnu, flexibilní pracovní dobu a Home Office pro váš work-life balance.
  • V neposlední řadě spoustu firemních benefitů (Cafeterie), akcí i motivačních soutěží o atraktivní ceny.

Požadujeme

  • Zájem o dlouhodobou spolupráci a o vlastní rozvoj. 
  • Nadšence, který bude do práce chodit s úsměvem, dokáže s námi táhnout za jeden provaz a nebojí se zodpovědnosti.
  • Osobnost, pro kterou je číslo jedna zákazník a jeho potřeby, a kterou baví komunikovat s lidmi.
  • Pozitivního, odvážného a pohotového profesionála, který dokáže zvládat stresové situace a nové výzvy jsou pro něj motivací.

Přijímací proces

Vyznáváme otevřenost a transparentnost. Osobní kontakt s uchazečem bereme vždy jako rozhovor, který má 2 účastníky – kandidáta a nás. O nabízené pracovní příležitosti včetně podmínek spolupráce komunikujeme vždy v detailu.

Pečlivě čteme každý životopis a každému zájemci vždy odpovídáme – prostě ctíme naše hodnoty Otevřenost, Respekt a Odpovědnost!

Pozice pro absolventy

Specialista kontaktního centra

Obchodník v terénu