Kooperativa pojišťovna, a.s., VIG

IT
EKON
OBCH
PRAV
BANK
PART-TIME
HAND

O nás

Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group patří k druhé největší pojišťovně na tuzemském trhu. Vznikly jsme roku 1991 jako první komerční pojišťovna.

Máme pobočky po celé ČR a hlavní kanceláře v Praze, Brně a dalších městech, a chceme, aby v nich byli ti správní lidé. Přidej se k nám a začni svou kariéru v Kooperativě i Ty!

Žijeme různé životy. My jsme tady od toho, abychom vás pojistili. Na to, co potřebujete, a tak, jak nejlépe to umíme.“

 

 

Nabízíme

Společnost Kooperativa nabízí stabilní profesní zázemí v nejúspěšnější pojišťovně roku. Pražští kolegové pracují v nejlepší kancelářské budově světa, pokud bys chtěl, i Ty tam můžeš pracovat a zapojit své síly. 

Nabízíme dobré finanční  i osobní ohodnocení a k tomu i celou řadu výhod (benefity, pojištění atd.) Při Tvém rozvoji Tě budeme podporovat a každého nováčka zaučíme naším rozvojovým systémem školení komunikačních a odborných dovedností.

 

 

 

Požadujeme

Aktivní a ochotné absolventy, co mají chuť něco dokázat, něčemu novému se naučit a být špičkou v oboru. 

Na vzdělání nám záleží, požadujeme proto středoškolské či vysokoškolské vzdělání, pokud stále studuješ, rádi Tě podpoříme. Pokud ti jdou jazyky, je to pro Tebe jen výhoda u nás, kterou můžeš uplatnit.

 

 

Pozice pro absolventy

Pracovník klientského servisu
Vedoucí obchodního týmu
Pojišťovací poradce
Underwriter

 

Přijímací proces

Přijímací proces se liší dle konkrétního pracovní pozice. Obecně při výběru uchazečů využíváme následující metody: osobní a on-line pohovory, setkání s managerem, assessment centra, případové studie a podobně.

Fotogalerie

Chceš mít o dané společnosti přehled?

Registruj se a označ tuto společnost tlačítkem „Mám zájem“. Díky tomu nezapomeneš, které společnosti na tebe udělaly dojem. V profilu se ti také zobrazí seznam favoritů i s časy, kdy vysílají. Takže budeš mít vše po ruce! Tato funkce je pouze pro registrované.