PROFICIO Marketing

IT
SERV
EKON
OBCH
MARK
PART-TIME
FULL-TIME
INTERNSHIP

O nás

V digitálním marketingu nás bere vážně Google, Seznam i Facebook

Zlepšujeme výkonnost webů, připravujeme marketingové a brandové strategie, zvyšujeme prodeje e-shopů přes PPC kampaně a řídíme online marketing desítek firem s pomocí dat.

Po 8 letech v oboru jsme se rozrostli na více než 100 odborníků. Stali jsme se klíčovým partnerem Googlu, Seznamu a Facebooku. Získali jsme ocenění od Deloitte – jsme mezi 50 nejrychleji rostoucími technologickými firmami střední Evropy. Sídlíme hned ve čtyřech městech v Česku – Brně, Praze, Ostravě a Českých Budějovicích.

 

4 hodnoty, na kterých stavíme svou práci

  1. Tým – V PROFICIU porosteš rychleji díky lidem. Předají ti svoje know-how a budeš se neustále zlepšovat. I ty se staneš součástí týmu, proto musíš umět podat pomocnou ruku. 
  2. Svoboda a spolehlivost – Nemáme pevnou pracovní dobu. Můžeš pracovat z domu, kavárny nebo od bazénu. O to zodpovědnější přístup ale očekáváme.
  3. Proklientský přístup – Náš zákazník, náš partner. Záleží nám na tom, aby naše práce dávala smysl a klientovi se dlouhodobě vyplácela. Musíš to mít nastavené stejně.
  4. Entuziasmus – Proaktivita, zájem, nasazení – bez toho se neobejdeš. Online marketing nás baví. Aktivně přicházíme s nápady a sdílíme s kolegy novinky z oboru. Chceme být pořád lepší.

Pokud hledáš příležitost v online marketingu, kontaktuj nás, probereme tvoje plány a společně najdeme vhodnou pozici.

Nabízíme

  • Zázemí dig­itál­ní agen­tu­ry v centru Prahy, Brna, Ostravy nebo Českých Budějovic. Samozřejmostí je práce z home office a u některých pozic se dohodneme i na spolupráci na dálku. Svoboda ale obnáší zodpovědnost. Připrav se na to.
  • Adekvátní mzdu, která roste společně s tvými výsledky. Detaily rádi probereme při společném setkání.
  • Stabilní tým po čertech šikovných markeťáků. Všichni táhneme za jeden provaz a vzájemně se podporujeme.
  • Leg­endární team­build­ingy a průběžné vzdělávání. Připrav se na interní školení, kon­fer­ence nebo work­shopy. Rychle získáš zkušenosti z praxe – know-how, které v jiných agenturách nováčci nabírají několik let.

Požadujeme

Hledáme kolegy, kteří mají zájem se vzdělávat a růst v prostředí online marketingu. Uplatnění u nás najdou zkušení specialisté i mladí lidé, kteří jsou ještě na škole, ale chtějí se rozvíjet.

Dokumenty ke stažení

Program Jobchallenge

Nabízené programy

V PROFICIU rádi dáváme příležitosti novým talentům skrze dlouhodobou spolupráci. Nenajdeš u nás krátkodobé stáže, ale pravidelně vypisujeme juniorní pozice napříč celým týmem, abychom dali možnost i těm, kteří zkušenosti teprve sbírají. 

Pozice pro absolventy

Nabízíme juniorské pozice v analytice, SEO, výkonnostním marketingu, UX a web developmentu, obsahu nebo kreativě. Kompletní informace najdeš na www.proficio.cz/rozjed-karieru.

Pokud nevíš, jakou pozici zvolit, napiš přímo Evě Nečasové (eva.necasova@proficio.cz). Má u nás na starosti nábor a všechno potřebné s tebou probere.

Přijímací proces

Stavíme na osobní komunikaci. Součástí výběrka je proto schůzka u nás v kanceláři nebo alespoň videohovor. Záleží na situaci. Chceme tě určitě poznat, zjistit, co tě na online marketingu baví. Možná si tvé zkušenosti ověříme praktickým úkolem.

Budeš mít přiležitost ptát se na cokoliv, navštívit naše kanceláře nebo se pobavit s budoucími kolegy. Uděláš si plastický obrázek o tom, jak PROFICIO funguje, jaká u nás panuje atmosféra a jestli je to pro tebe správné místo na rozjezd kariéry.

Časté otázky

Nabízíte pozice vhodné pro studenty a absolventy SŠ a VŠ?

Ano, tým pravidelně doplňujeme. Hledáme jak zkušené profíky, tak i juniorní posily, které se v dané oblasti teprve začínají vzdělávat.

Kde je sídlo PROFICIA? Má v ČR další pobočky? Je možné pracovat i remote?

PROFICIO vzniklo v Brně a postupně se rozrostlo do Prahy, Ostravy a Českých Budějovic. Tým doplňujeme napříč pobočkami a nabízíme i remote spolupráci.

Nabízíte možnost zkrácených úvazků?

Formu spolupráce řešíme individuálně s každým uchazečem. Nabízíme part time i full time pozice. Objem hodin i pracovní dobu si může každý přizpůsobit dalším aktivitám, jako je třeba studium nebo volný čas.

Chceš mít o dané společnosti přehled?

Registruj se a označ tuto společnost tlačítkem „Mám zájem“. Díky tomu nezapomeneš, které společnosti na tebe udělaly dojem. V profilu se ti také zobrazí seznam favoritů i s časy, kdy vysílají. Takže budeš mít vše po ruce! Tato funkce je pouze pro registrované.