PROFICIO Marketing

SERV
EKON
OBCH
TECH
MARK
PART-TIME
FULL-TIME
INTERNSHIP

O nás

Za 8 let působení v digitálním marketingu jsme si vydobyli jméno, které něco znamená. PROFICIO tým tvoří přes 90 odborníků na marketing. Jsme klíčoví partneři Googlu, Seznamu, Facebooku a společnost oceňovaná Deloitte. Aktuálně máme kanceláře v Brně, Praze, Ostravě a Českých Budějovicích. 

Jaké hodnoty sdílíme?

  1. Tým – V PROFICIU máme společné cíle. Pomůžeme ti zlepšovat se. Zároveň musíš i ty umět podat pomocnou ruku. Je pro nás důležitý respekt a otevřenost. 
  2. Svoboda a spolehlivost – Nemáme pevnou pracovní dobu. Můžeš pracovat z domu, kavárny nebo od bazénu. O to zodpovědnější přístup ale očekáváme.
  3. Proklientský přístup – Záleží ti na tom, aby naše práce dávala smysl a klientovi se z dlouhodobého hlediska vyplácela. Náš zákazník, náš partner.
  4. Entuziasmus – Proaktivita, zájem, nasazení. Aktivně přicházíš s nápady a s kolegy sdílíš svoje know-how i novinky z oboru. 

Pokud hledáš novou příležitost na poli online marketingu, kontaktuj nás a společně pro tebe najdeme vhodnou pozici.

Doprovodné informace

V rámci našeho programu ti představíme kdo jsme, co děláme a čeho můžeš být součástí právě ty. Uvidíš svoje potenciální kolegy a pokud se nám ozveš, rádi s tebou zkonzultujeme vhodné pracovní pozice, na nichž můžeš odstartovat svou kariéru v online marketingu. 

Navštivte náš online stánek

10. 11. 2021 13:00 – 15:00

Chceš mít o dané společnosti přehled?

Registruj se a označ tuto společnost tlačítkem „Mám zájem“. Díky tomu nezapomeneš, které společnosti na tebe udělaly dojem. V profilu se ti také zobrazí seznam favoritů i s časy, kdy vysílají. Takže budeš mít vše po ruce! Tato funkce je pouze pro registrované.