BOMAR, spol. s r.o.

OBCH
STRO
TECH
PART-TIME
FULL-TIME

O nás

 

Bomar, spol. s r.o. je významným hráčem ve vývoji a výrobě strojů na řezání materiálů.

Výrobní program společnosti zahrnuje jak ruční a mobilní pily, tak hydraulické a CNC řízené automaty s možností oboustranných úhlových řezů, určené pro řezání nejen ocelových materiálů téměř všech rozměrů. Součástí výroby je také bohatý program manipulačních systémů obsahující dopravníky materiálu, délkové dorazy a podavače. Významná část produkce je určena na export do celého světa. Jsme na trhu již téměř 30 let!

Za dobu své existence firma prodala více než 60 000 pásových pil a v současnosti zaměstnává více než 250 pracovníků ve dvou montážních závodech v ČR. Od roku 2014 je spolu s EXACTCUT a CTM členem mezinárodního společenství výrobních společností BEC Group Solutions.

Naším záměrem bylo vždy pozorně naslouchat zákazníkům a partnerům. Od začátku jsme se tedy neřídili tím, co dělá naše konkurence, ale snažili jsme se identifikovat skutečné potřeby potenciálního zákazníka a místo přesvědčování o nutnosti nákupu našich produktů se zaměřit na řešení jeho problému.

To je základní myšlenka naší společnosti. Naše řešení proto nepodléhají běžné koncepci strojních pil a řezacích linek, ale jsou většinou „šitá na míru“. Naše motto zní: „Existují tisíce míst, kde si můžete koupit řezací stroj. My nabízíme řešení řezání!

V letošním roce jsme investovali do modernizace výroby a pořídili dvě nová obráběcí centra vybavená nejmodernější technologií, která ještě více posílí naši flexibilitu.

Fotogalerie

Chceš mít o dané společnosti přehled?

Registruj se a označ tuto společnost tlačítkem „Mám zájem“. Díky tomu nezapomeneš, které společnosti na tebe udělaly dojem. V profilu se ti také zobrazí seznam favoritů i s časy, kdy vysílají. Takže budeš mít vše po ruce! Tato funkce je pouze pro registrované.