Deloitte Česká republika

IT
EKON
HR
PRAV
TECH
PART-TIME
FULL-TIME
INTERNSHIP

O nás

Jsme Deloitte. Pomáháme špičkám českého i světového byznysu v oblastech jako jsou daně, právo, audit, finance, IT, doprava, energetika, HR a mnoho dalších.

V České republice zaměstnáváme více než 1200 odborníků a hledáme nové kolegy. Máme kanceláře v Praze, Brně, Ostravě, Plzni a Hradci Králové, kde Tě rádi přijmeme do našeho kolektivu.

I přesto, že se nemůžeme potkat fyzicky, rádi tě uvidíme na online veletrhu. Těšíme se na tebe. Dozvíš se nejen o výběrovém řízení, prozradíme ti také tipy, jak si vylepšit životopis, ale také zjistíš jak u nás funguje auditní i daňový tým. :) 

 

Doprovodné informace

Těšíme se na tebe na našem online stánku a níže najdeš harmonogram.

Harmonogram - online veletrhu:

 • Hlavní stánek: Deloitte Česká republika: 9:00 - 13:00
  • Prezentace o nás, jaké máme týmy, čemu se věnujeme a co nás baví
 • Individuální kariérní konzultace s Monikou Černochovou a Andreou Hradeckou (HR senior koordinátorky): 9:00 - 13:00 
  • Holky budou k dispozici v rámci 121 setkání: Zajímá tě, jak si vylepšit životopis anebo LinkedIN? Chceš zjistit, jak vypadá naše výběrové řízení a jak se na něj připravi? Nevíš, který tým by byl pro tebe vhodný? Na to vše ti holky rády odpoví.
 • Individuální setkání s Davidem Košutem (seniorním manažerem v daních a Břeťou Kůlou (auditním seniorním konzultantem.
  • 10:00 - 12:00 Deloitte Daně: David ti odpoví na to, jak to v daních funguje, jaké máme týmy, co aktuálně řešíme a třeba jaké naše technologie nám ulehčují práci.
  • 12:00 - 13:00 Deloitte Audit: Břeti se můžeš zeptat na vše, co tě zajímá ohledně auditu. Rád ti řekne, co právě jeho na práci nejvíc baví a třeba nadchne i tebe, že je to pro tebe ten správný směr. 

 

 

Navštivte náš online stánek

10. 11. 2021 11:00 – 15:00

Chceš mít o dané společnosti přehled?

Registruj se a označ tuto společnost tlačítkem „Mám zájem“. Díky tomu nezapomeneš, které společnosti na tebe udělaly dojem. V profilu se ti také zobrazí seznam favoritů i s časy, kdy vysílají. Takže budeš mít vše po ruce! Tato funkce je pouze pro registrované.