EDSCHA AUTOMOTIVE KAMENICE s.r.o.

OBCH
STRO
TECH
PART-TIME
FULL-TIME

O nás

Na letošním veletrhu nás najdete online, můžete si prohlédnout zde informace o naší společnosti. A v případě zájmů nás neváhejte kontaktovat: p. Wardová Jana 724 424 140 nebo JWardova@edscha.com

Edscha Automotive Kamenice s.r.o., je strojírenskou výrobní společností s vlastním vývojem, konstrukcí, zkušebnou a výrobou. Jsme součástí globální společnosti Gestamp aktivní po celém světě. Věnujeme se inovacím, automatizacím a složitým technickým řešením, což nám napomáhá udržovat náskok oproti konkurenci. Disponujeme odbornými technickými znalostmi, na prvním místě je u nás zákazník. Hlavním výrobním programem je výroba dveřních zavěsů, pantů a poháněcích systémů pro automobilový průmysl.

V ČR máme dva závody v Kamenici nad Lipou a v Jindřichově Hradci.

Nabízíme

Zaměstnání u nadnárodní společnosti.

Spolupráci při bakalářských a diplomových pracech a pracovní nabídku převážně technických profesí - konstruktér, technik - oblast technologie, kvality, výroby a další.

Požadujeme

Vysokoškolské ev. středoškolské vzdělání technického směru, ideálně strojírenského, popř. elektrotechnického směru s velmi dobrou znalostí alespoň jednoho cizího jazyka ( AJ, NJ, Rj, Frj .. ).

Pozice pro absolventy

Momentálně sháníme zaměstnance na pozici konstruktér, strojírenský technik.

Přijímací proces

Zájemci mohou posílat své životopisy v písemné i elektronické podobě. Vybraní uchazeči jsou pozváni na přijímací pohovor, který se koná za přítomnosti ředitele společnosti. Standardem je exkurze po vývojovém a konstrukčním pracovišti. 

Chceš mít o dané společnosti přehled?

Registruj se a označ tuto společnost tlačítkem „Mám zájem“. Díky tomu nezapomeneš, které společnosti na tebe udělaly dojem. V profilu se ti také zobrazí seznam favoritů i s časy, kdy vysílají. Takže budeš mít vše po ruce! Tato funkce je pouze pro registrované.