EY

IT
EKON
OBCH
PRAV
BANK
PART-TIME

O nás

Jsme konzultanti. Klientům pomáháme uspět, realizovat jejich sny a dělat práci den za dnem efektivněji. EY už není jenom Audit a Daně. Specializujeme se také na Forenzní služby, Consulting nebo Strategie a transakce. Mezi naše klienty patří dvacet firem z české TOP 30, ale radíme i start-upům nebo začínajícím podnikatelům. V EY spojujeme výjimečné lidi, abychom společně vytvářeli lépe fungující svět. A když máš přístup k největším firmám na trhu, dokážeš svět kolem sebe změnit jedinou dobrou otázkou. Troufneš si?

Nabízíme

  • Budeš v partě lidí, se kterými si budeš rozumět.
  • Každý den se budeš učit nové věci na smysluplných projektech.
  • Můžeš to s námi zkusit už při škole.
  • Zvládneš skloubit práci, školu i osobní život.
  • Vše potřebné tě naučíme a poskytneme ti skvělé zázemí.
  • Vybavíme tě laptopem a iPhonem i pro soukromé účely.
  • Dostaneš šanci udělat si řadu certifikací a vzdělávacích kurzů.
  • Poskytneme ti 5 týdnů dovolené + 5 sick days a 13 500 Kč ročně v Benefit bodech.

Požadujeme

Hodil by se nám někdo jazykově dobře vybavený, (český/slovenský a anglický jazyk je „must-have“), kdo si rozumí s čísly stejně dobře jako s lidmi, ovládá počítač (MS Office) a ideálně má vysokoškolský titul. Předchozí pracovní či studijní zkušenosti jsou body navíc. Oceníme také spolehlivost, odvahu a nadšení. A taky zdravý selský rozum a ochotu se učit.

 

Přijímací proces

Nejprve si musíš vybrat, o jakou práci máš vlastně zájem. Poradenství v EY má sice řadu společných znaků, ale být Junior konzultantem v Auditu je přeci jenom jiné, než nastoupit třeba do Consultingu. Ujasnit rozdíly si můžeš na našem webu. Projdi si medailonky našich kolegů, přečti si popisy volných pozic, poslechni si naše podcasty Cesta s EY, zeptej se nás přímo na některé z akcí pro studenty, napiš nám, zavolej nebo vyraz na workshop do Florentina. Pak jen vyplň formulář u dané pozice na webu, my si všechno projdeme a pozveme tě k výběrovému řízení. V prvním kole dělají všichni uchazeči online testy na logiku, verbální a numerické uvažování a prověřujeme i obecnou angličtinu. Druhé kolo se liší v závislosti na oddělení. 

Doprovodné informace

Mrzí nás, že se na letošním veletrhu nemůžeme potkat osobně. Moc rádi tě ale přivítáme v našem online stánku nebo v rámci One-to-one konzultací.

V našem online stánku ti ukážeme, o čem naše práce vlastně je. Jednotlivé týmy a jejich projekty ti představí přímo naši kolegové a budeš se jich moct na cokoliv zeptat. Díky tomu rychle zjistíš, jestli je EY to pravé pro tebe. :)

Těšit se na tebe budou:

9:00-9:30 AUDIT - Adam Žáček, Manager

9:30-10:00 DANĚ - Pavla Hájková, Junior konzultantka

10:00-10:30 STRATEGIE A TRANSAKCE - Tomáš Ročeň, Senior konzultant

10:30-11:00 BUSINESS CONSULTING - Lenka Výmolová, Senior konzultantka

11:00-11:30 TECHNOLOGY CONSULTING - Vít Horák, Senior konzultant

11:30-12:00 FORENZNÍ SLUŽBY - Pavel Řehák, Senior konzultant

12:00-13:00 HR - Renata Fuksová, Head of Recruitment

Kromě hlavního stánku pro tebe máme připravené i One-to-one konzultace, kde budou po celou dobu naše kolegyně recruiterky Nikol, Terka a Klára. Můžeš se jich zeptat na cokoliv o výběrku do EY.

Těšíme se na tebe. :)

_______

 

Naše kanceláře najdeš v Praze, Brně i Ostravě. Pracujeme ale u klientů doslova po celém Česku a republiku máme proježděnou jako málokdo. V Česku je nás už tolik, že vybrat lokalitu na vánoční večírek je každoroční výzva. Je nás totiž už skoro 1 300 a ve Florentinu zabíráme celá čtyři patra. A jak se nám v EY žije? To najdeš na našem Instagramu!

Pozice pro absolventy

Většina našich pozic je vhodná pro absolventy. Více informací najdeš na našem webu.

Nabízené programy

Pro studenty nabízíme pozice na part-time s možností přechodu na full time. Zvládneš tak skloubit práci, školu i osobní život. Vyjdeme ti vstříc při plánování práce. Rádi bychom tě měli k dispozici alespoň na tři dny v týdnu. Ale neboj, nestane se, že bys neměl čas připravit se na zkoušky nebo vyrazit na akci s kamarády. Když ti půjde práce od ruky, určitě se domluvíme na prodloužení spolupráce.