EY

IT
EKON
OBCH
PRAV
BANK
PART-TIME

O nás

Jsme konzultanti. Klientům pomáháme uspět, realizovat jejich sny a dělat práci den za dnem efektivněji. EY už není jenom Audit a Daně. Specializujeme se také na Forenzní služby, Consulting nebo Strategie a transakce. Mezi naše klienty patří dvacet firem z české TOP 30, ale radíme i start-upům nebo začínajícím podnikatelům. V EY spojujeme výjimečné lidi, abychom společně vytvářeli lépe fungující svět. A když máš přístup k největším firmám na trhu, dokážeš svět kolem sebe změnit jedinou dobrou otázkou. Troufneš si?

Nabízíme

  • Budeš v partě lidí, se kterými si budeš rozumět.
  • Každý den se budeš učit nové věci na smysluplných projektech.
  • Můžeš to s námi zkusit už při škole.
  • Zvládneš skloubit práci, školu i osobní život.
  • Vše potřebné tě naučíme a poskytneme ti skvělé zázemí.
  • Vybavíme tě laptopem a iPhonem i pro soukromé účely.
  • Dostaneš šanci udělat si řadu certifikací a vzdělávacích kurzů.
  • Poskytneme ti 5 týdnů dovolené + 5 sick days a 13 500 Kč ročně v Benefit bodech.

Požadujeme

Hodil by se nám někdo jazykově dobře vybavený, (český/slovenský a anglický jazyk je „must-have“), kdo si rozumí s čísly stejně dobře jako s lidmi, ovládá počítač (MS Office) a ideálně má vysokoškolský titul. Předchozí pracovní či studijní zkušenosti jsou body navíc. Oceníme také spolehlivost, odvahu a nadšení. A taky zdravý selský rozum a ochotu se učit.

 

Nabízené programy

Pro studenty nabízíme pozice na part-time s možností přechodu na full time. Zvládneš tak skloubit práci, školu i osobní život. Vyjdeme ti vstříc při plánování práce. Rádi bychom tě měli k dispozici alespoň na tři dny v týdnu. Ale neboj, nestane se, že bys neměl čas připravit se na zkoušky nebo vyrazit na akci s kamarády. Když ti půjde práce od ruky, určitě se domluvíme na prodloužení spolupráce.

Pozice pro absolventy

Většina našich pozic je vhodná pro absolventy. Více informací najdeš na našem webu.

Přijímací proces

Nejprve si musíš vybrat, o jakou práci máš vlastně zájem. Poradenství v EY má sice řadu společných znaků, ale být Junior konzultantem v Auditu je přeci jenom jiné, než nastoupit třeba do Consultingu. Ujasnit rozdíly si můžeš na našem webu. Projdi si medailonky našich kolegů, přečti si popisy volných pozic, poslechni si naše podcasty Cesta s EY, zeptej se nás přímo na některé z akcí pro studenty, napiš nám, zavolej nebo vyraz na workshop do Florentina. Pak jen vyplň formulář u dané pozice na webu, my si všechno projdeme a pozveme tě k výběrovému řízení. V prvním kole dělají všichni uchazeči online testy na logiku, verbální a numerické uvažování a prověřujeme i obecnou angličtinu. Druhé kolo se liší v závislosti na oddělení. 

Časté otázky

Jak vypadají vstupní testy?

Máme tři vstupní testy, které jsou všechny online a každý ti zabere zhruba 20 minut. Jeden je zaměřený na numerické uvažování, další na logické uvažování a poslední na angličtinu. Na vyplnění testů máš vždy jeden týden.

Jak probíhá výběrko do EY?

Na začátku tě čekají vstupní testy. Po jejich úspěšném splnění následuje pohovor (nebo spíše rozhovor :)) s našimi recruiterkam a s budoucími kolegy, ale taky dost možná i nějaký úkol nebo case study. Každý tým má výběrko trochu jiné, aby co nejvíce odpovídalo reálným projektům.

Můžu se přihlásit na více pozic najednou?

Bohužel se nelze aktivně zapojit do více výběrových řízení. Vždycky si ale můžeš zvolit oblast, která tě zajímá nejvíc. S tím ti rády poradí naše milé recruiterky.

Chceš mít o dané společnosti přehled?

Registruj se a označ tuto společnost tlačítkem „Mám zájem“. Díky tomu nezapomeneš, které společnosti na tebe udělaly dojem. V profilu se ti také zobrazí seznam favoritů i s časy, kdy vysílají. Takže budeš mít vše po ruce! Tato funkce je pouze pro registrované.