EY

IT
EKON
OBCH
PRAV
BANK
PART-TIME

O nás

Jsme konzultanti. Klientům pomáháme uspět, realizovat jejich sny a dělat práci den za dnem efektivněji. EY už není jenom Audit a Daně. Specializujeme se také na Forenzní služby, Consulting nebo Strategie a transakce. Mezi naše klienty patří dvacet firem z české TOP 30, ale radíme i start-upům nebo začínajícím podnikatelům. V EY spojujeme výjimečné lidi, abychom společně vytvářeli lépe fungující svět. A když máš přístup k největším firmám na trhu, dokážeš svět kolem sebe změnit jedinou dobrou otázkou. Troufneš si?

Doprovodné informace

Mrzí nás, že se na letošním veletrhu nemůžeme potkat osobně. Moc rádi tě ale přivítáme v našem online stánku nebo v rámci One-to-one konzultací.

V našem online stánku ti ukážeme, o čem naše práce vlastně je. Jednotlivé týmy a jejich projekty ti představí přímo naši kolegové a budeš se jich moct na cokoliv zeptat. Díky tomu rychle zjistíš, jestli je EY to pravé pro tebe. :)

Těšit se na tebe budou:

9:00-9:30 AUDIT - Adam Žáček, Manager

9:30-10:00 DANĚ - Pavla Hájková, Junior konzultantka

10:00-10:30 STRATEGIE A TRANSAKCE - Tomáš Ročeň, Senior konzultant

10:30-11:00 BUSINESS CONSULTING - Lenka Výmolová, Senior konzultantka

11:00-11:30 TECHNOLOGY CONSULTING - Vít Horák, Senior konzultant

11:30-12:00 FORENZNÍ SLUŽBY - Pavel Řehák, Senior konzultant

12:00-13:00 HR - Renata Fuksová, Head of Recruitment

Kromě hlavního stánku pro tebe máme připravené i One-to-one konzultace, kde budou po celou dobu naše kolegyně recruiterky Nikol, Terka a Klára. Můžeš se jich zeptat na cokoliv o výběrku do EY.

Těšíme se na tebe. :)

_______

 

Naše kanceláře najdeš v Praze, Brně i Ostravě. Pracujeme ale u klientů doslova po celém Česku a republiku máme proježděnou jako málokdo. V Česku je nás už tolik, že vybrat lokalitu na vánoční večírek je každoroční výzva. Je nás totiž už skoro 1 300 a ve Florentinu zabíráme celá čtyři patra. A jak se nám v EY žije? To najdeš na našem Instagramu!

Navštivte náš online stánek

10. 11. 2021 09:00 – 16:00

Chceš mít o dané společnosti přehled?

Přihlas se do svého profilu a dej