Raiffeisenbank a.s.

SERV
EKON
OBCH
BANK
ADMI
PART-TIME
FULL-TIME

O nás

U nás je to o vás!  

Raiffeisenbank je silná a stabilní banka, která nestojí na byrokracii a excelových tabulkách, ale na lidském přístupu a otevřenosti. Začali jsme v roce 1993 se dvěma pobočkami a díky úspěšnému růstu jsme se postupem času stali pátou největší bankou, pevně etablovanou na tuzemském trhu, která dává práci více než třem tisícovkám zaměstnanců. Raiffeisenbank nabízí širokou škálu bankovních služeb a produktů jak fyzickým osobám, tak podnikatelům a firmám. Ve svém podnikání, aktivitách, rozvoji a inovacích nás inspirují jak klienti, tak i zaměstnanci. K Rajfce se neváže jenom zázemí velké stabilní banky, ale také spousta možností, jak se v kariéře rychle posunout a využít svůj talent.

V Raiffeisenbank rádi uvítáme nové kolegy – absolventy na juniorních obchodních i neobchodních pozicích, ale i studující, kterým nabízíme možnost opravdové práce, mentora z řad zkušených kolegů a sdílení s celou raiffkovou komunitou.


Rádi se s vámi ukážeme, jak to v Raiffce chodí. Přijďte se s námi seznámit a objevte mnohem více.

Doprovodné informace

Pojďte to zkusit k nám do Raiffky! Skvělá parta, zázemí velké stabilní banky i spousta možností, jak se v kariéře rychle posunout a využít svůj talent. To je jen malá ochutnávka toho, proč je to u nás tak super. 

Již 10. listopadu se na vás těšíme v našem online stánku. Dozvíte se, o čem je práce v Raiffeisenbank, jaká oddělení u nás máme a čím se zabýváme. Seznámíme vás nejen s naší žluto-černou kulturou a kariérními příležitostmi, ale naši studující kolegové vám prozradí, jaký je život studenta v našem Trainee programu. Kdykoliv v průběhu prezentací se nás budete moci cokoliv zeptat. Budete mít také možnost zapojit se do kvízu a získat tak zajímavé ceny.

Navštivte náš online stánek

10. 11. 2021 09:00 – 17:00

Chceš mít o dané společnosti přehled?

Registruj se a označ tuto společnost tlačítkem „Mám zájem“. Díky tomu nezapomeneš, které společnosti na tebe udělaly dojem. V profilu se ti také zobrazí seznam favoritů i s časy, kdy vysílají. Takže budeš mít vše po ruce! Tato funkce je pouze pro registrované.