Raiffeisenbank a.s.

SERV
EKON
OBCH
BANK
ADMI
PART-TIME

O nás

U nás je to vás!

Raiffeisenbank a.s. je silná a stabilní banka, která nestojí na byrokracii a excelových tabulkách, ale na lidském přístupu a otevřenosti. Na českém trhu působíme od roku 1993 a podle celkových aktiv jsme pátou největší bankou v ČR. Ve svém podnikání, aktivitách, rozvoji a inovacích jsme inspirováni klienty i zaměstnanci. Naší vizí je být nejrychleji rostoucí bankou na trhu a první seriózní alternativou pro náročné klienty tradičních bank. Raiffeisenbank nabízí služby a produkty jak fyzickým osobám, tak podnikatelům a firmám. Spokojenost klientů je pro nás klíčovou mantrou ve všem, co jako banka děláme či nabízíme.

Proč k nám? Skvělá parta, zázemí velké stabilní banky i spousta možností, jak se v kariéře rychle posunout a využít svůj talent. To je jen malá ochutnávka toho, proč je to u nás tak super. Přijďte se s námi seznámit a objevte mnohem víc!

Nabízíme

 • Příležitost perspektivní kariéry v moderním prostředí banky, která si zakládá na dobrých vztazích, spolupráci, důvěře a podpoře v profesním růstu
 • Individuální kariérní, odborný i osobní rozvoj v bance s mezinárodním zázemím
 • Můžete to s námi zkusit už popři škole. Pokud vám vyhovuje práce na částečný úvazek, máte u nás možnost stát se brigádníkem nebo traineem.
 • Prostor pro seberealizaci a vaše nápady
 • Bohaté zaměstnanecké benefity. Přehled firemních benefitů najdete na našich kariérních stránkách https://rb.jobs.cz/proc-k-nam/

 

Požadujeme

Hledáme talentované studenty a absolventy, kteří mají chuť na sobě pracovat, dále se rozvíjet a zároveň zapadnou do naší otevřené a přátelské firemní kultury, která v sobě zahrnuje:

 • vstřícnost a iniciativu ve vztahu ke klientům
 • velmi dobré komunikační dovednosti
 • orientaci na výsledky
 • profesionální přístup
 • týmového ducha
 • zodpovědnost a spolehlivost

Přijímací proces

Podívejte se, jak u nás výběrko probíhá: https://rb.jobs.cz/prubeh-vyberoveho-rizeni/

 

 

Doprovodné informace

Již 19. listopadu se na vás těšíme v našem online stánku nebo v rámci 1-1 konzultací. Dozvíte se, o čem je práce v Raiffeisenbank, jaká oddělení u nás máme a čím se zabýváme. Seznámíme vás nejen s naší žluto-černou kulturou a kariérními příležitostmi, ale naši studující kolegové vám prozradí, jaký je život studenta v našem Trainee programu. Kdykoliv v průběhu prezentací se nás budete moci cokoliv zeptat. Budete mít také možnost zapojit se do kvízu a získat tak zajímavé ceny.

Těšit se můžete i na Helenu Horskou, hlavní ekonomku Raiffeisenbank a členka naší dozorčí rady. Úskalí a výhody současné (nejen) ekonomické situace, příležitosti na trhu, pohled na práci v bankovním sektoru či život v kůži úspěšné ženy. To vše se můžete dozvědět už od 11:00. Budeme moc rádi, když se do diskuze s Helenou zapojíte a budete se ptát na cokoliv, co vás bude zajímat.

Na co všechno se můžete těšit v našem stánku na online veletrhu Job Challenge?

9:00 - 09:30 Představení Raiffeisenbank a její žluto-černé kultury - U NÁS JE TO O VÁS!
9:30 - 9:45 Kariérní příležitosti v Raiffeisenbank
9:45 - 10:00 Žluto-černý kvíz (možnost získat zajímavé ceny)
10:00 - 10:45 Život studenta v našem Trainee programu
10:45- 11:00 Žluto-černý kvíz (možnost získat zajímavé ceny)
11:00- 12:00 Nejen práce v Raiffeisenbank očima Heleny Horské
12:00 - 13:00 Ptejte se na všechno, co vás zajímá!

Pozice pro absolventy

U nás můžete vyrůst v těchto týmech:
Prodej a klientský servis
Finance
IT
Analýza a řízení rizik
HR, Legal, Marketing
Produkty a řízení prodeje
Administrativa
Trainees/Brigády

Nahlédněte pod pokličku jednotlivých týmů: https://rb.jobs.cz/nase-tymy/

Konkrétní pozice záleží i od lokality, ve které budete chtít působit. 
Všechny aktuálně otevřené pozice naleznete na našich kariérních stránkách https://rb.jobs.cz/volne-pozice/

Nabízené programy

Jako trainee se dostanete k odborné práci, ve které budete mít prostor pro vlastní iniciativu. Trainee pozice vám může pomoct „najít se“ a nasměrovat kariéru. Jedinou podmínkou je, abyste byl/a studentem/studentkou vysoké školy. Trainee program je ideální způsob pro vstup do profesního života.  

Aktuálně otevřené trainee pozice naleznete na našich kariérních stránkách: https://rb.jobs.cz/volne-pozice/