Johnson & Johnson

SERV
EKON
HR
MARK
ADMI
PART-TIME
FULL-TIME

O nás

Společnost Johnson & Johnson je největší zdravotnická společnost na světě, která se již více než 120 let věnuje péči o zdraví lidí. Nabízí nejširší a nejúplnější sortiment výrobků pro zdravotní péči.

V České republice působí:
1) JNJ Global Business Services (Mezinárodní business centrum) – v oblasti financí, nákupu a HR
2) Consumer Healthcare (Sektor spotřební) – výrobky z oblasti kosmetiky a osobní hygieny
3) Medical Devices (Sektor zdravotnických prostředků)
4) Janssen (Sektor farmaceutický) – výroba originálních léků

Nabízíme

Jsme hrdí na to, že jsme schopni nabídnout práci, která pro Vás bude výzvou, umožní Vám vyniknout a pomůže Vám postoupit o krok dále na Vaší karierní cestě. Nabízíme Vám možnost stát se součástí mezinárodní komunity, kde je firmením jazykem angličtina, ale slyšet tu můžete více než 40 jazyků celkově. Jako zdravotnická firma podporujeme také zdraví životní styl našich zaměstnanců, např. čerstvým ovocem na pracovišti nebo možností sportovních aktivit. Kromě této ochutnávky nabízíme samozřejmě propracovaný balíček benefitů.

Požadujeme

Ideální kandidát na všechny naše pozice má alespoň bakalářský diplom a bez problémů se domluví anglicky, případně dalším evropským jazykem dle požadavků u dané pozice. A co dál? Je to člověk, který chce vyniknout – rád/a si klade cíle, které nejsou malé, stejně jako celá naše firma. Je to někdo, kdo rád pracuje v týmu, ale na druhou stranu se nebojí přijmout odpovědnost za svoji práci. Hledáme někoho, kdo se nebojí zaměstnání ve velké firmě a do práce se přímo těší.

Pozice pro absolventy

Johnson & Johnson hledá v současnosti absolventy na pozice z oblasti: financí, datových analýz, zákaznického servisu s využitím cizích jazyků, nákupu a nebo také prodeje a marketingu našich výrobků.

Přijímací proces

Jak vypadá výběrové řízení do Johnson & Johnson? Po podání přihlášky na Vás čeká první kolo pohovoru po telefonu se zástupcem Talent Acquisition týmu (HR), ale pouze v případě pokud Vaše CV odpovídá profilu. Následně Vás čekají 2-3 kola osobních pohovorů u nás ve společnosti, jejichž součástí je i testování (cizích jazyků, logiky, atd.).

Chceš mít o dané společnosti přehled?

Registruj se a označ tuto společnost tlačítkem „Mám zájem“. Díky tomu nezapomeneš, které společnosti na tebe udělaly dojem. V profilu se ti také zobrazí seznam favoritů i s časy, kdy vysílají. Takže budeš mít vše po ruce! Tato funkce je pouze pro registrované.