Generali Česká pojišťovna a.s.

IT
SERV
EKON
OBCH
ADMI
PART-TIME
HAND
FULL-TIME
INTERNSHIP

O nás

Generali Česká pojišťovna představuje moderní finanční instituci se silnou znalostí českého trhu a mezinárodním zázemím. Naše kořeny sahají hluboko do 19. století. Jsme univerzální pojišťovnou, která nabízí profesionální a praxí prověřená řešení pro široké spektrum klientů. Díky možnosti připravit pojištění plně odpovídající potřebám klienta si u nás vybere opravdu každý.

Generali Česká pojišťovna je snadno dostupná napříč celou Českou republikou, a to nejen ve velkých městech, ale i v těch menších. Zhruba 4 500 zaměstnanců a 6 000 obchodních zástupců je připraveno pomoci klientům s řešením jejich specifických potřeb. Máme zhruba 4 miliony klientů, spravujeme více než 9 milionů pojistných smluv a náš tržní podíl na domácím trhu dosahuje 26,7 %.

  • Jsme tým, který má chuť pracovat a být úspěšný.
  • K tomu nám slouží moderní pracovní prostředí a nástroje komunikace.
  • Nežijeme pouze prací, rádi se setkáváme i mimo naše pracoviště.
  • Využíváme flexibilní pracovní dobu. V některých případech, kde to organizace práce umožňuje, i zkrácené úvazky či práci z domova.
  • Rádi sportujeme a poměřujeme naše síly na letních sportovních hrách a v zaměstnanecké lize.
  • A nezapomínáme pomáhat i potřebným okolo nás. Organizujeme dobrovolnické akce, které vychází z celkové koncepce sociální odpovědnosti Generali České pojišťovny.
  • Jsme skutečnými profesionály ve svém oboru a každý den pracujeme na našem dalším zlepšení.

KLIK: Zůstaňme v kontaktu

Chceš mít o dané společnosti přehled?

Registruj se a označ tuto společnost tlačítkem „Mám zájem“. Díky tomu nezapomeneš, které společnosti na tebe udělaly dojem. V profilu se ti také zobrazí seznam favoritů i s časy, kdy vysílají. Takže budeš mít vše po ruce! Tato funkce je pouze pro registrované.