Notino

IT
SERV
OBCH
MARK
ADMI
PART-TIME
FULL-TIME

O nás

Nahlédni do zákulisí největšího beauty e-shopu v Evropě

Jsme největším online prodejcem parfémů a kosmetiky v Evropě. Všechny klíčové projekty si realizujeme sami. Od vlastních IT systémů, až po design dárkových balení či tašek, ve kterých zákazník dostane svůj oblíbený parfém. Tohle všechno by nebylo možné bez lidí, kteří se chtějí každý den učit, růst a být nejlepší.

Potěší tě, že naše firemní kultura je stále uvolněná. Dokážeme se rychle rozhodovat a věci měnit. Zbytečné procesy a byrokracii u nás nečekej. Zajímavé projekty a chuť na sobě pracovat naopak ano.

Máš pocit, že tohle odpovídá tvým představám? Tak neváhej a nastartuj svou kariéru u nás.

Doprovodné informace

  • V našem on-line stánku se potkáte přímo s týmem Recruiterů a HR Business partnerů a také se mrknete do našich kanceláří! 
  • O nás: My v Notinu věříme, že krása a péče má být dostupná pro každého. U nás najdete vše, co potřebujete k vašim každodenním kosmetickým rituálům i k luxusnímu rozmazlování. To všechno můžete vyzkoušet na některé z našich prodejen nebo objednat z pohodlí domova.

Navštivte náš online stánek

10. 11. 2021 09:00 – 17:00

Chceš mít o dané společnosti přehled?

Registruj se a označ tuto společnost tlačítkem „Mám zájem“. Díky tomu nezapomeneš, které společnosti na tebe udělaly dojem. V profilu se ti také zobrazí seznam favoritů i s časy, kdy vysílají. Takže budeš mít vše po ruce! Tato funkce je pouze pro registrované.