BOSCH DIESEL s.r.o.

IT
STRO
TECH
PART-TIME

O nás

Firma BOSCH DIESEL s.r.o. v Jihlavě je jedním z nejmodernějších provozů v rámci skupiny Bosch. Patří do divize Powertrain Solutions a vyrábí se zde komponenty vstřikovacích zařízení systému Common Rail. V současné době zde pracuje kolem 4 000 zaměstnanců. Bosch umožňuje svým zaměstnancům vytvářet zdravou rovnováhu mezi osobními a profesními cíli, jelikož vnímáme tuto rovnováhu jako rozhodující prostředek podporující kreativitu našich zaměstnanců a jejich spokojenost v práci.

Prohlédněte si naše video i webové stránky, kde naleznete přímo informace pro studenty.

Zajímají Vás podrobnosti nebo máte dotazy? Připojte se na náš online stánek! Těší se na Vás Manuela Telínová z personálního oddělení a Jiří Matlák z oddělení vývoje.

Nabízíme

Zajímavou práci v mezinárodním prostředí s možností vycestování do zahraničí. Případně možností dlouhodobější práce v zahraničí.

Pružnou pracovní dobu s vyrovnávacím obdobím 52 týdnů - o své hodiny nepříjdete po celý rok.

Práci z domu. Notebookem a sluchátky Vás vybavíme!

V restauraci Sodexo si můžete vybrat na místě až ze 7 různých jídel. Jedno je vždy vegetariánské a ceny začínají od 15,50 Kč do 64 Kč. 

Vzdělávání zaměstnanců je pro nás prioritou! V současné době jsme rozšířili online tréninky a nabízíme nejrůznější kurzy prostřednictvím našich e-univerzit (např. Seduo, Boschtube, Boch learning company).

Cafeterie - každý měsíc od nás dostanete až 500 bodů (=500 Kč), které můžete využít na sport, kulturu, vzdělávání, zdraví a nebo si body ušetříte a vyrazíte třeba na wellness nebo koncert :).

Každý zaměstnanec u nás může čerpat výhodný mobilní tarif a nejrůznější slevy u smluvních partnerů.

Sportujete rádi? Nabízíme bohatou nabídku volnočasových aktivit hrazených firmou (plavání, fitness, bruslení, wellness a další).

Věrnostní benefity - odpracované roky u nás odměňujeme! V závislosti na odpracovných letech Vám přispějeme na penzijní připojištění, vyplatíme prémii za životní nebo pracovní jubileum a také můžete zažádat o  zaměstnanecké bezúročné zápůjčky.

 

Požadujeme

  • VŠ technického směru (strojní, elektro, IT)
  • komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka

A to další Vás naučíme :)

Přijímací proces

Celým přijímacím procesem Vás provede naše kolegyně Manuela Telínová z personálního oddělení. Stačí se pouze připojit k online stánku.

Doprovodné informace

Harmonogram našeho virtuálního stánku:

09:00 - 11:00 | JSME ONLINE

  • Přijďte si popovídat o tom, co Vás zajímá. V chatu naleznete prezentaci, letáčky a odkazy, takže pokud se připojíte do právě probíhajícího hovoru vůbec nevadí, můžete začít s prohlížením.

10:30 - 11:00 | TALKSHOW

  • Připojte se na talkshow a zjistěte bližší informace o naší firmě a jak to u nás funguje.

11:00 - 12:00 | OFFLINE

  • Neváhejte se připojit, i když zrovna nebudeme online. Připravili jsme pro Vás Bosch talk - video medailonek s vedoucím vývoje a vedoucím našeho testovacího centra. Díky nim se dozvíte čím se daná oddělení zabývají.

12:00 - 17:00 | OPĚT ONLINE

  • V odpolední části můžete vyzpovídat Jirku, který pracuje jako vývojový inženýr nebo Manuelu z personálního oddělení. Oba jsou připraveni Vám zodpovědět všechny Vaše dotazy na one-to-one schůzce, které budou pořádat podle Vašeho zájmu.

Pokud budete mít čas a chuť získat detailnější informace, napište do chatu, že máte zájem o one-to-one meeting + téma např. zajímala by mě Jirkova práce, jak probíhá VŘ nebo co u Vás dělají praktikanti?

Potvrdíme schůzku a už nic nebrání v rozhovoru.

 

Kontakty:

Manuela.Telinova@cz.bosch.com

Jiri.Matlak@cz.bosch.com

 

 

 

Pozice pro absolventy

Nejčastěji hledáme níže uvedené pozice:

  • vývojový inženýr
  • vedoucí projektů nákupu
  • technolog

Pozice inzerujeme na našich kariérních stránkách i portálu Jobs.cz

 

 

 

 

Nabízené programy

Přihlaste se na praxi a získejte cenné zkušenosti z reálného pracovního života v mezinárodní firmě. Pro studenty VŠ a VOŠ nabízíme placenou praxi na technických i ekonomických úsecích.

Pro více informací klikněte na zde.

Čeká Vás psaní bakalářky nebo diplomky? Spojte se s námi! Nabízíme témata z technické i ekonomické oblasti. V případě zájmu zajistíme odborné vedení závěrečné práce. Nejlepší práce mohou získat i finanční odměnu.

Pro více informací klikněte zde.

 

Akce pro studenty:

  • exkurze, shadowing day, Hightech day