BOSCH DIESEL s.r.o.

IT
STRO
TECH
PART-TIME

O nás

Firma BOSCH DIESEL s.r.o. v Jihlavě je jedním z nejmodernějších provozů v rámci skupiny Bosch. Patří do divize Powertrain Solutions a vyrábí se zde komponenty vstřikovacích zařízení systému Common Rail. V současné době zde pracuje kolem 4 000 zaměstnanců. Bosch umožňuje svým zaměstnancům vytvářet zdravou rovnováhu mezi osobními a profesními cíli, jelikož vnímáme tuto rovnováhu jako rozhodující prostředek podporující kreativitu našich zaměstnanců a jejich spokojenost v práci.

Prohlédněte si naše video i webové stránky, kde naleznete přímo informace pro studenty.

Zajímají Vás podrobnosti nebo máte dotazy? Připojte se na náš online stánek! Těší se na Vás Manuela Telínová z personálního oddělení a Jiří Matlák z oddělení vývoje.

Nabízíme

Zajímavou práci v mezinárodním prostředí s možností vycestování do zahraničí. Případně možností dlouhodobější práce v zahraničí.

Pružnou pracovní dobu s vyrovnávacím obdobím 52 týdnů - o své hodiny nepříjdete po celý rok.

Práci z domu. Notebookem a sluchátky Vás vybavíme!

V restauraci Sodexo si můžete vybrat na místě až ze 7 různých jídel. Jedno je vždy vegetariánské a ceny začínají od 15,50 Kč do 64 Kč. 

Vzdělávání zaměstnanců je pro nás prioritou! V současné době jsme rozšířili online tréninky a nabízíme nejrůznější kurzy prostřednictvím našich e-univerzit (např. Seduo, Boschtube, Boch learning company).

Cafeterie - každý měsíc od nás dostanete až 500 bodů (=500 Kč), které můžete využít na sport, kulturu, vzdělávání, zdraví a nebo si body ušetříte a vyrazíte třeba na wellness nebo koncert :).

Každý zaměstnanec u nás může čerpat výhodný mobilní tarif a nejrůznější slevy u smluvních partnerů.

Sportujete rádi? Nabízíme bohatou nabídku volnočasových aktivit hrazených firmou (plavání, fitness, bruslení, wellness a další).

Věrnostní benefity - odpracované roky u nás odměňujeme! V závislosti na odpracovných letech Vám přispějeme na penzijní připojištění, vyplatíme prémii za životní nebo pracovní jubileum a také můžete zažádat o  zaměstnanecké bezúročné zápůjčky.

 

Požadujeme

  • VŠ technického směru (strojní, elektro, IT)
  • komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka

A to další Vás naučíme :)

Nabízené programy

Přihlaste se na praxi a získejte cenné zkušenosti z reálného pracovního života v mezinárodní firmě. Pro studenty VŠ a VOŠ nabízíme placenou praxi na technických i ekonomických úsecích.

Pro více informací klikněte na zde.

Čeká Vás psaní bakalářky nebo diplomky? Spojte se s námi! Nabízíme témata z technické i ekonomické oblasti. V případě zájmu zajistíme odborné vedení závěrečné práce. Nejlepší práce mohou získat i finanční odměnu.

Pro více informací klikněte zde.

 

Akce pro studenty:

  • exkurze, shadowing day, Hightech day

 

Pozice pro absolventy

Nejčastěji hledáme níže uvedené pozice:

  • vývojový inženýr
  • vedoucí projektů nákupu
  • technolog

Pozice inzerujeme na našich kariérních stránkách i portálu Jobs.cz

 

 

 

 

Přijímací proces

Celým přijímacím procesem Vás provede naše kolegyně Manuela Telínová z personálního oddělení. Stačí se pouze připojit k online stánku.

Chceš mít o dané společnosti přehled?

Registruj se a označ tuto společnost tlačítkem „Mám zájem“. Díky tomu nezapomeneš, které společnosti na tebe udělaly dojem. V profilu se ti také zobrazí seznam favoritů i s časy, kdy vysílají. Takže budeš mít vše po ruce! Tato funkce je pouze pro registrované.