THK RHYTHM AUTOMOTIVE CZECH, a.s.

STRO
TECH
PART-TIME

O nás

THK RHYTHM AUTOMOTIVE CZECH a.s. je dceřinou společností THK Co., Ltd. se sídlem v Tokiu. Společnost THK vznikla v roce 1972 a stala se první společností na světě, která dokázala uvést na trh zařízení lineárního pohybu prostřednictvím valivého kontaktu, tak zvaného lineárního vedení.

Dačický závod je součástí divize Automotive a zabývá se výrobou různých druhů vnitřních a vnějších kulových kloubů, dutých čepů, vodících táhel a kontrolních ramen náprav pro osobní a nákladní automobily.

V dačickém závodě pracuje téměř 1000 zaměstnanců a tímto se řadí mezi nejvýznamnější zaměstnavatele na Jindřichohradecku.

Součástí dačického závodu je technické a vývojové centrum, které bylo otevřeno v květnu roku 2006. V současné době zde pracuje 38 zaměstnanců, a to převážně na inženýrských pozicích (konstruktéři, zkušební inženýři), kteří se zabývají vývojem a testováním podvozkových dílů.

Doprovodné informace

jsme mezinárodní firma, podílíme se na výrobě a vývoji dílů pro světově známé automobilky

máme pouze kmenové zaměstnance

pokud má člověk chuť se vzdělávat a na sobě pracovat, může kariérně růst

je zde přátelská atmosféra

do práce jezdíme pohodlně bez dopravních zácp, můžeme také jezdit bezpečně na kole, na motorce, jít pěšky a v zimě jezdit na běžkách

okolí je velmi vhodné na pěší a cyklo turistiku, pro náročné i pro rodiny s dětmi

 

Navštivte náš online stánek

19. 11. 2020 14:00 – 16:00

Chceš mít o dané společnosti přehled?

Přihlas se do svého profilu a dej