ZF Group

IT
EKON
STRO
TECH
PART-TIME

O nás

ZF Friedrichshafen AG je celosvětově jedním z největších dodavatelů automobilovému průmyslu.

Dodává systémy pohonného ústrojí a prvků aktivní i pasivní bezpečnosti pro osobní auta, užitkové vozy i průmyslovou technologii.

Nejznámějšími produkty společnosti ZF jsou nejmodernější automatické převodovky, ale také komponenty brzd, řízení, elektroniky, asistenčních a parkovacích systémů. ZF umožňuje vozidlům vidět, myslet a jednat ("see.think.act").

ZF neustále zdokonaluje své systémy a soustředí se na vývoj nové generace mobility (autonomní řízení, e-Mobilita). V roce 2018 dosáhla společnost obratu ve výši 36,9 mld. € a každoročně investuje více než 6 % svého prodeje do výzkumu a vývoje.

Kde nás najdete: Plzeň, Klášterec nad Ohří, Žatec, Staňkov, Frýdlant, Stará Boleslav, Jablonec nad Nisou, Zlín

Doprovodné informace

Vývojová centra a výrobní závody společnosti ZF podporují projekty na základních, středních nebo vysokých školách. Na univerzitách je to například projekt - Student Formula. Podporujeme celkem 4 závodní týmy - TU Racing Brno, FS TUL Racing, eForce FEE Prague Formula a UWB Racing Team Pilsen.

Navštivte náš online stánek

10. 11. 2021 13:00 – 17:00

Chceš mít o dané společnosti přehled?

Registruj se a označ tuto společnost tlačítkem „Mám zájem“. Díky tomu nezapomeneš, které společnosti na tebe udělaly dojem. V profilu se ti také zobrazí seznam favoritů i s časy, kdy vysílají. Takže budeš mít vše po ruce! Tato funkce je pouze pro registrované.