Kentigen s.r.o.

IT
OBCH
TECH
PART-TIME
HAND

O nás

Jsme Kentigen, česká firma s pobočkami v Brně, Hodoníně a Praze a nyní i na Slovensku. Klíčovou oblastí našeho podnikání je průmyslová automatizace. Vytváříme specializované aplikace pro výrobní linky a jednoúčelová strojní zařízení, vymýšlíme a implementujeme unikátní řešení strojů a systémů. Nabízíme zkušenosti z realizací mnoha set zákaznických řešeních.

Preferujeme kvalitu a unikátní řešení před kvantitou a proto pracujeme primárně na projektech, které nás posouvají technologicky kupředu.

Nabízíme

  • moderní technologie, rozmanitou práci a možnost růstu společně s námi
  • otevřenost novým nápadům
  • studijní volno a podporu při získávání technických certifikací
  • hodiny angličtiny v pracovní době
  • možnost aktivně ovlivnit svůj bonus na projektu
  • pohodový tým našich poboček
  • flexibilní pracovní dobu
  • společné snídaně a oslavy narozenin
  • plnou ledničku; ovoce a zeleninu, protože vitamíny jsou potřeba

U nás zkrátka budeš #HappyAtWork

Požadujeme

V Kentigenu vládne chuť se dále vzdělávat, zájem o technické trendy a umění se postavit krizovým situacím. Jdeme pořád kupředu a víme proč :-)

Pokud to máš stejně, #WeLoveYouAlready

Nabízené programy

Rádi přivítáme studenty technických oborů, ideálně posledních ročníků a to nejlépe v #BrnoRegion.

 

Pozice pro absolventy

Každý někdy začínal a proto i my máme pochopení pro čerstvé absolventy. Pravidelně zveřejňujeme na našich stránkách otevřené juniorní pozice, stačí si vybrat. Pokud ti žádná nepadla do oka, napiš nám i tak, určitě se domluvíme, co pro tebe můžeme udělat. 

#SharingIsCaring

Přijímací proces

Chceš se dozvědět víc a poznat nás blíž?

Pošli své #CV a Lucka z HR tě kontaktuje a domluvíte si setkání. Na schůzce se kromě Lucky uvidíš i s projektovým vedoucím, proto očekávej také technický rozhovor. Řeknete si o tvých očekáváních i dosavadních zkušenostech a o tom, co ti můžeme nabídnout. Když budeš chtít, podíváš se, jak to funguje v naší hale a na čem a jak pracujeme.

Je to svižný proces, hned budeš vědět, jestli by tě práce bavila a s čím se u nás můžeš potkat.

 

Chceš mít o dané společnosti přehled?

Registruj se a označ tuto společnost tlačítkem „Mám zájem“. Díky tomu nezapomeneš, které společnosti na tebe udělaly dojem. V profilu se ti také zobrazí seznam favoritů i s časy, kdy vysílají. Takže budeš mít vše po ruce! Tato funkce je pouze pro registrované.