Vojenské zpravodajství

IT
CHEM
STRO
TECH
ADMI
FULL-TIME

O nás

Vojenské zpravodajství ČR je velmi specifickou organizací integrující široké spektrum odborníků napříč obory. Jsme jedinou českou zpravodajskou organizací, která v sobě zahrnuje jak rozvědnou, tak kontrarozvědnou činnost. Tomu odpovídá i množství různorodých činností, kterými se zabýváme. Většina našich zaměstnanců je přijímána do služebního poměru podle zák. č. 221/1999 Sb., o vojácích z povolání. Ale existují u nás i profese v  pracovněprávním poměru.
Očekáváme, že ucházení se o přijetí k Vojenskému zpravodajství ČR učiníte po Vaší zralé úvaze, neboť jen takový člověk u naší organizace nalezne satisfakci a současně i Vojenské zpravodajství udělá maximum pro to, aby byl každý její zaměstnanec spokojený.

Do našeho týmu uvítáme každého, kdo:

  • se ztotožňuje s našimi hodnotami;
  • nám pomůže naplňovat naše cíle a vlastní poslání;
  • má primárně vysokoškolské či středoškolské vzdělání;
  • má chuť pracovat a je ochoten přijímat nové věci – i výzvy;

Jsme hrdí na to, že jsme stabilní organizací, která se pyšní minimální fluktuací. Nabízíme řadu zaměstnaneckých výhod, mezi něž patří nejen možnost sportovních a wellness aktivit, ale klademe důraz také na vzdělávání, které v některých případech bývá jedinečné, zaměřené na získání konkrétní dovednosti.

Chceš mít o dané společnosti přehled?

Registruj se a označ tuto společnost tlačítkem „Mám zájem“. Díky tomu nezapomeneš, které společnosti na tebe udělaly dojem. V profilu se ti také zobrazí seznam favoritů i s časy, kdy vysílají. Takže budeš mít vše po ruce! Tato funkce je pouze pro registrované.