ATOS IT Solutions & Services, s.r.o.

IT
EKON
TECH
PART-TIME
HAND

O nás

Už máš dost teorie ze školy a chceš jí překlopit do praxe? Přidej se k Atosu – jedné z top 5 IT firem na světě. Působíme např. v oblastech kybernetiky, cloudu, biometrie a systémové integrace. Dost možná jsi nás zaregistroval jako technologického partnera Olympijských a Paralympijských her.

Doprovodné informace

Hlavní stánek Atos CZ:

9:00 – 9:30 Představení Atosu – Vladek Šlezingr (CEO Atos CZ), Radim Koběrský (Head of HR)

9:30 – 10:00 Benefity v Atosu a jak na CV do IT – Zuzana Horáková-Hurychová (HR Business Partner)

10:00 – 10:35 cRSP – Jiří Formánek (Application Developer & Team Leader)

cRSP je celosvětově rozšířená platforma pro bezpečné připojení ke vzdáleným systémům jako jsou např. různá zařízení ve zdravotnictví, průmyslu a energetice. Největším zákazníkem je Siemens. Přes naše 4 datová centra se lze bezpečně připojit a spravovat téměř půl milionu koncových zařízení na všech kontinentech s výjimkou Antarktidy (zatím). Na platformě spolupracujeme s kolegy z Německa. V týmu v Brně máme Javisty, testery, Linux/DevOps i síťové inženýry.

10:35 – 11:10 DirX – Aleš Bednařík (Project Leader)

DirX je projekt z oblasti kybernetické bezpečnosti. Jedná se o rodinu produktů pro správu uživatelských identit a řízení přístupů (IAM), které v Brně vyvíjíme ve spolupráci s kolegy z Německa a Francie. Tyto produkty využívá řada významných zákazníků jako jsou mobilní operátoři, automobilky, státní instituce a další. Na projektu pracují zejména Java programátoři a také C, C++ vývojáři.

11:10 – 11:45 Mission Control Adaptation for Proba3 – Milan Nováček (Senior Project Manager & Team Leader)

Atos se podílí na misi Proba3 od evropské kosmické agentury (ESA = European Space Agency). Náš úkol je adaptace obecného systému řízení mise (Mission Control System) specificky pro tento projekt.  Mise Proba3 má za účel ověřit takzvané “formation flying”: dvě družice obíhají zemi v přesné formaci 144 metrů od sebe, a to tak aby sluneční stín družice padal přesně na tu druhou družici, a tak se mohla pozorovat sluneční koróna. 

11:45 – 12:20 DevOps v Atosu – Václav Schamberger (Project Manager), Michal Vidůrek (Architect)

Řekneme vám jak se při vývoji a následné podpoře dodaného softwarového řešení prolínají funkce vývojáře, testera a pracovníků provozu a klíčových uživatelů. Prezentace nebude zabíhat do teoretických základů, ale bude stručně popisovat, jaký máme v Atosu přístup k této problematice.

12:20 – 12:55 SAP HANA on Microsoft Azure – Michal Dufek (Solution Architect), Jan Večerka (Project Manager)

Navrhujeme, vytváříme, implementujte, spravujeme a provozujeme jedinečné prostředí SAP S / 4 HANA v Microsoft Azure Cloud pro farmaceutickou společnost v České republice.

Po celý čas bude na našem hlavním stánku probíhat soutěž o mikinu a ponožky z oficiální olympijské kolekce 2020!

Zajímat by vás však mohla také Atos IT Challenge! Více informací naleznete zde!

One-to-One stánek:

Na One-to-One stánku budou po celou dobu naše kolegyně recruiterky Pavlína Dobrovická a Šárka Miketová. Můžeš se jich zeptat na cokoliv o Atosu.

Navštivte náš online stánek

19. 11. 2020 09:00 – 12:00

Chceš mít o dané společnosti přehled?

Přihlas se do svého profilu a dej