IRESOFT s.r.o.

IT
SERV
OBCH
MARK
ADMI
PART-TIME

O nás

Jsme česká softwarová společnost vyvíjející především informační systémy pro domovy pro seniory, domovy pro osoby se zdravotím postižěním a jiná zařízení poskytující sociální služby. Naším cílem je posunout úroveň sociálních služeb do budoucnosti, tzn. dodávat špičková řešení, která jejich klientům usnadní práci a umožní jim poskytovat ještě lepší služby. Jsme ve své oblasti lídrem na českém i slovenském trhu a neustále své systémy vylepšujeme. Naší vizí je udávat trendy, inspirovat ostatní a zároveň být dobrým zaměstnavatelem. V málokteré firmě najdete pod jednou střechou příběh, smysluplný produkt a zároveň opravdové přátelství a prostředí vytvořené pro lidi.  

Nabízíme

Snažíme se vybudovat svobodnou firmu založenou na společných hodnotách, kde může být většina lidí šťastná většinu dní. Kromě standardních benefitů jako je 5. týden dovolené, home office, benefitek, stravenek, dobrého jídla v kuchyňce a spousty firemních akcích u nás najdete nadstandardní vztahy, skvělou péči o zaměstnance i menší týmy s prostorem pro růst a vzdělávání.

Jsme firmou, kde se jeden o druhého zajímáme a vzájemně se posloucháme. Kdokoli z týmu může říct svůj názor, který má svou váhu. Máme u nás opravdu přátelské prostředí, pracujeme agilně a jsme schopni dělat věci rychle a smysluplně. Každý, kdo se rozhodl být součástí IRESOFTu, tu má své pevné místo, nikdo se tu neschová a není tu zbytečný.  

Požadujeme

Více než vyšperkovaný životopis nás zajímá soulad s firemními hodnotami, postoje a vnitřní motivace, proč chceš pracovat v IRESOFTu. Snažíme se vytvářet dream job, a proto pečlivě vybíráme každého nového iresofťáka. Cesta do IRESOFTu se může zdát dlouhá, ale pokud se k nám už dostaneš, jsou ti odměnou skvělé podmínky a nadstandardní vztahy na všech úrovních firmy. 

Přijímací proces

Výběrové řízení je více kolové a chceme, aby si to obě strany (jak kandidát, tak my) užily a celý proces byl pro kandidáta zážitkem. Jsme otevření, nic neskrýváme. Proto je standardní součástí výběrového řízení detailní popis pozice, týmu i prostředí, osobní setkání s manažerem už v prvním kole, dále setkání s týmem a v posledním kole i setkání s majitelem firmy. Patříme mezi firmy, které udávají trendy v oblasti HR a firemní kultury

Doprovodné informace

I když se letos nemůžeme potkat osobně, rozhodně si to dnes užijeme. 

Na hlavním stánku se můžeš potkat s našimi personalistkami Renatou a Eliškou, kterých se můžeš na cokoli zeptat. Pokud jsi student IT, můžeš využít možnost potkat se one-to-one s našimi programátory Janem a Markem z IT, kteří ti ochotně odpoví na tvoje všetečné dotazy z IT světa. 

Navštívit nás můžeš v čase od 9 - 13 hodin, tak toho využij. 

Program na hlavním stánku: Prezentace firmy, videa o IRESOFTu, možnost zasoutěžit si o zajímavé ceny. 

09:00 - 09:45              Představíme ti IRESOFT v plné kráse. Kdo jsme a co děláme.  

09:45 - 10:00              IT OKÉNKO: Zeptej se Marka z IT, jak u nás funguje agilní vývoj.  

10:00 - 10:45              Přijď si popovídat o IRESOFTu a můžeš mrknout, jak to u nás vypadá.

10:45 - 11:00              IT OKÉNKO: Zeptej Janka z IT, jak u nás funguje agilní vývoj.  

11:00 – 11:45             Dozvíš se, jestli v IRESOFTu platí, že ryba smrdí od hlavy.

11:45 - 12:00              IT OKÉNKO: Zeptej se Marka z IT, jak u nás funguje agilní vývoj.  

12:00 - 12:45              Přijď se podívat, jak to u nás v IRESOFTu vypadá.  

12:45 - 13:00              IT OKÉNKO: Zeptej se Janka z IT, jak u nás funguje agilní vývoj.  

Těšíme se na tebe!

______________________

Pozice pro absolventy

Junior programátor, konzultant, administrativní pozice 

Nabízené programy

Nemáme vytvořený program pro studenty, vše řešíme individuálně.