Marelli Automotive Lighting Jihlava (Czech Republic) s.r.o.

EKON
OBCH
STRO
TECH
ADMI
PART-TIME
FULL-TIME
INTERNSHIP

O nás

Marelli Automotive Lighting Jihlava se zaměřuje na vývoj a výrobu nejmodernějších předních světlometů. Výsledkem naší práce jsou nejlepší systémová řešení a kvalitní sériové výrobky, které získávají ocenění na světovém trhu a jsou dodávané předním světovým výrobcům automobilů jako jsou Škoda, Audi, Mercedes, BMW, VW... Společně se zákazníky a partnery navrhujeme světlomety, které dotvářejí charakter dané značky a modelu.

Jistotou pro nás i naše partnery jsou hodnoty, které ctíme a prosazujeme:

  • hrdost na značku Marelli Automotive Lighting Jihlava a její špičkové produkty
  • ochota hledat řešení a odvaha překonávat překážky
  • otevřená, přímá a věcná komunikace založená na vzájemném respektu
  • týmová spolupráce
  • aktivní přístup zaměstnanců a jejich růst
  • přijímání osobní odpovědnosti a důsledné dodržování pravidel
  • každodenní smysluplné zlepšování výrobků a procesů jako součást práce nás všech
  • ohleduplný přístup k výrobkům, zařízení a prostředí

Historie

Společnost Marelli Automotive Lighting Jihlava byla v ČR založena v roce 1997, původně pod firmou Bosch. V roce 1999 došlo ke změně, kdy do firmy vstoupila společnost Magneti Marelli a od roku 2003 byla jejím výhradním vlastníkem.

Dne 1. května 2019 se firma Automotive Lighting, coby divize Magneti Marelli, sloučila se společností Calsonic Kansei. Calsonic Kansei působí v 15 zemích po celém světě a může se pyšnit dlouhou historií v oblasti výroby inovativních technologických součástí, které jsou určeny především pro automobilový průmysl. S novým vlastníkem také došlo ke změně názvu společnosti na Marelli Automotive Lighting Jihlava.

Navštivte náš online stánek

10. 11. 2021 09:00 – 17:00

Chceš mít o dané společnosti přehled?

Registruj se a označ tuto společnost tlačítkem „Mám zájem“. Díky tomu nezapomeneš, které společnosti na tebe udělaly dojem. V profilu se ti také zobrazí seznam favoritů i s časy, kdy vysílají. Takže budeš mít vše po ruce! Tato funkce je pouze pro registrované.