Rödl & Partner

EKON
PRAV
ADMI
PART-TIME
FULL-TIME

O nás

Rödl & Partner – pevné spojení se středně velkými podniky světového významu

Úspěch společnosti, původně firmy s jedním zaměstnancem, se začal psát v Norimberku v roce 1977. Naše advokáty, daňové poradce, auditory, podnikové poradce a odborníky z řad IT najdete aktuálně ve 106 pobočkách ve 48 zemích světa. Celkem v nich působí více než 5 130 kolegů.

V České republice působíme od roku 1991, v pobočkách v Praze a Brně. Poradenský servis zde poskytuje více než 320 poradců propojujících právní, daňové, auditorské, účetní a podnikové sféry poradenství.

Naše filozofie je založená na týmové práci, kvalitě poskytovaných služeb a individuálním přístupu nejen ke klientům, ale i k zaměstnancům. Máme jediný cíl – pomáhat našim klientům po celém světě v rozvoji jejich podnikatelských aktivit.

Doprovodné informace

VIDÍTE VAŠI ŠANCI…

Pošlete Vaše CV na e-mail HR oddělení roedl@roedl.com, případně vložte k vybrané pozici na webových stránkách v sekci Kariéra www.roedl.com/cz, a my se s Vámi obratem spojíme.

 

Navštivte náš online stánek

10. 11. 2021 12:00 – 14:00

Chceš mít o dané společnosti přehled?

Registruj se a označ tuto společnost tlačítkem „Mám zájem“. Díky tomu nezapomeneš, které společnosti na tebe udělaly dojem. V profilu se ti také zobrazí seznam favoritů i s časy, kdy vysílají. Takže budeš mít vše po ruce! Tato funkce je pouze pro registrované.