Atlas Copco Services s.r.o.

IT
EKON
OBCH
BANK
ADMI
PART-TIME
FULL-TIME

O nás

Atlas Copco není tak vidět, ale je téměř všude…

Věděli jste třeba, že každé třetí auto na světě je vyrobeno naším nářadím, nebo že Atlas Copco kompresory pomáhají uvařit 50 % celosvětové produkce piva?

Původně malá švédská firma založená již v roce 1873 má nyní 40 000 zaměstnanců a své zákazníky ve 180 zemích světa. V brněnském centru sdílených služeb poskytuje finanční, zákaznickou či obchodní podporu pro Atlas Copco pobočky v zahraničí.

Všechny tyto aktivity najdete pod jednou střechou v moderních kancelářích Spielberk Office Centra a nejen to. Přátelská firemní kultura, relax zóna Sky Club pro ranní lekce jógy a odpolední kávu, wellbeingové akce, kariérní růst a dlouhý list firemních benefitů – to je Atlas Copco Services!

Nabízíme

Možnost začít budovat kariéru ve stabilní mezinárodní společnosti. Naše zaměstnance velmi podporujeme v jejich dalším vzdělávání a rozvoji. Víme totiž, že Atlas Copco je firma dost velká na to, aby tu mohli najít uplatnění a kariérní růst na mnoho let dopředu – ať už v rámci Brna nebo v zahraničí.

Požadujeme

V případě pozic vhodných pro absolventy samozřejmě neočekáváme, že k nám přijde hotový člověk. Určitě nikdo z nás se neobejde bez alespoň středně pokročilé úrovně angličtiny. Další požadavky už se pak odvíjí od konkrétní role – někdy je potřeba si rozumět s excelem, jindy potřebujeme znalost základních principů účetnictví nebo schopnost domluvit se dalším cizím jazykem. Vždy je ale velmi důležitá ochota se učit, dobře spolupracovat v týmu a mít pozitivní přístup 😊

Dokumenty ke stažení

Atlas Copco Services Introduction

Nabízené programy

Studentům nabízíme part-time pozice na 19 hod. týdně, kdy si pracovní dobu plánují dle svých časových potřeb. Nejčastěji jde o zpracování dodavatelských faktur nebo zadávání zákaznických dat do systémů. Studenti se tak naučí pracovat s našimi systémy (velmi často SAP), poznají firemní procesy, často si díky nutnosti používat při práci angličtinu tuto znalost vylepší. Mnoho z nich pak ve firmě zůstává i po ukončení studia a postupují na náročnější a zajímavější pozice.

Pozice pro absolventy

Accounts Payable Specialist

Order to Cash Specialist

Cash Collector

Cash Allocator

Accountant junior

Customer Care Coordinator

Sales Representative

Přijímací proces

Příjmací process se snažíme dělat co nejjednodušší a nejrychlejší. Výběrové řízení zpravidla spočívá jen v jedné schůzce, během které kandidátovi představíme firmu, danou pozici a rádi se dozvíme něco o něm. Pár minut schůzky vždy probíhá v angličtině nebo dalších jazycích, pokud jsou potřeba. V případě některých rolí je součástí výběrového řízení i test z excelu a účetních znalostí.

Časté otázky

Jaký je věkový průměr vašich zaměstnanců?

Široký 😊 Zaměstnáváme u nás studenty vysokých škol, ale najde se u nás i pár kolegů důchodového věku, které práce baví, a my jsme za to velmi rádi. Obecně se dá říci, že na juniornějších pozicích zaměstnáváme mladší ročníky a na senironějších rolích se věk přirozeně zvyšuje. Nicméně podstatné je, že nám jde vždy o osobnost a zkušenost kandidáta a ne o jeho věk.

Máte home office?

Zatím u nás práce z domu převažuje, ale postupně se vracíme do kanceláří. Naším cílem jsou 3 dny práce v kanceláři a 2 dny práce z domu týdně. Nicméně snažíme se ke každému zaměstnanci přistupovat individuálně a vše vždy záleží na domluvě s nadřízeným.

Proč by se Vám u nás mohlo líbit?

Můžete se opravdu hodně naučit a dále se kariérně rozvíjet. Pro všechny zaměstnance máme např. jazykové kurzy nebo studium ACCA. Mimo to si u nás užijete i spoustu zábavy. Pravidelně pořádáme různé akce jako třeba letní grilovačky, sports day, vánoční večírek ale také dobrovolnické dny či tradiční "burčákový výlet" na Pálavu 😊 Přátelský kolektiv u nás není jen klišé.

Chceš mít o dané společnosti přehled?

Registruj se a označ tuto společnost tlačítkem „Mám zájem“. Díky tomu nezapomeneš, které společnosti na tebe udělaly dojem. V profilu se ti také zobrazí seznam favoritů i s časy, kdy vysílají. Takže budeš mít vše po ruce! Tato funkce je pouze pro registrované.