Unie studentů Agronomické fakulty

HR
MARK
POZE
ADMI

O nás

Unie studentů Agronomické fakulty nebo též USAF je ryze studentský spolek založený v roce 2019. Sdružuje studenty napříč obory na Agronomické fakultě a je mezičlánkem mezi studentem a fakultou. Cílem našeho studentského spolku je zpestření studentského života na univerzitě, spolupráce se spolky nejen napříč naší univerzitou, ale i spolupráce se spolky ostatních univerzit. Zabýváme se také pořádáním kulturních a společenských akcí. 

Nabízíme

Seberozvoj
Přátelskou atmosféru
Zajímavé zkušenosti, které jinde nenajdete
Práce v týmu
Podílení se na fakultních i univerzitních akcích

Požadujeme

Aktivní zapojení na akcích
Chuť se vzdělávat a naučit se nové dovednosti
Týmového člena
Chuť poznávat nové lidi
Studenta prezenční formy studia na Agronomické fakultě

Dokumenty ke stažení

Pozice pro absolventy

Student Agronomické fakulty, který do spolku vstoupí má možnost získat zkušenosti na pozicích PR, HR a Fundraising. Tyto zkušenosti mu poskytnou přidanou hodnotu k jeho zemědělsky zaměřenému vysokoškolskému vzdělání. Poskytnou mu tak lepší možnost pracovního startu na výše postavených pozicích.

Přijímací proces

Ve spolku existují tři typy členství. Po podání přihlášky se stáváte nováčkem a máte půl roku na to, abyste se u nás rozkoukali a zjistili, zda je pro vás aktivita ve studentském spolku to, co hledáte. Zároveň si i my necháváme půl roku na to, abychom vás lépe poznali a zjistili, jestli bude spolupráce vyhovovat oběma stranám. Pokud vše dopadne, po hlasování se můžete stát řádným členem spolku, což je podmíněno aktivním fungováním ve spolku a také prezenčním studiem na Agronomické fakultě. Třetím typem členství je čestné. Takový člen pak nemusí být aktivním studentem na Agronomické fakultě a zpravidla je tento post nabízen absolventům fakulty.

Fotogalerie

Chceš mít o dané společnosti přehled?

Registruj se a označ tuto společnost tlačítkem „Mám zájem“. Díky tomu nezapomeneš, které společnosti na tebe udělaly dojem. V profilu se ti také zobrazí seznam favoritů i s časy, kdy vysílají. Takže budeš mít vše po ruce! Tato funkce je pouze pro registrované.